ریزر از کیبرد و و ماوس بی سیم برای ایکس باکس پرده برداشت؛ عرضه در سال ۲۰۱۹

0

کمپانی ریزر از جدیدترین کیبرد و ماوس بی‌سیم خود پرده‌برداری کرده که به طور خاص برای کار با ایکس باکس طراحی شده‌اند. مجموعه ماوس و صفحه کلید جدید این شرکت، Razer Turret نام دارد که با قیمت ۲۵۰ دلار به فروش می‌رسد.

استفاده از مجموعه Turret بر روی یک کامپیوتر ناممکن نیست و هیچ چیز مانع از بهره گیری این مجموعه توسط شما نخواهد شد، اما ماوس و صفحه‌کلید ریزر با ویژگی‌هایی همراه هستند که آنها را برای کنسول ایکس باکس ایده‌آل می‌کند.

این مجموعه با با هر دو نورپردازی Razer Chroma و Xbox Dyna Lighting همراه است که باعث می‌شود تا ماوس و کیبرد ریزر با بازی‌های شما همگام شود. همچنین یک کلید داشبورد ایکس باکس وجود دارد که به شما این اجازه را می‌دهد تا بلافاصله به صفحه اصلی کنسول خود باز گردید.

ماوس و صفحه‌کلید بی‌سیم ریزر تا ۴۰ ساعت بازی را به ترتیب با طول ۸۰ میلیون ضربه به دکمه‌های کیبرد و ۵۰ میلیون کلیک ماوس فراهم می‌کنند. بخشی از صفحه‌کلید هم می‌تواند گسترش پیدا کند، و یک سطح صاف برای ماوس فراهم کند و بدین ترتیب شما می‌توانید بدون نیاز داشتن به یک میز برای قرار دادن ماوس بر روی آن، از مجموعه Turret استفاده نمایید.

در ماه نوامبر، مایکروسافت قابلیت پشتیبانی از ماوس و کیبرد را به کنسول ایکس باکس افزود اما این قابلیت هنوز برای همه بازی‌ها قابل اجرا نیست و این کار مایکروسافت این اجازه را به توسعه دهندگان داد تا بتوانند انتخاب کنند که بازی آنها ماوس کیبرد را ساپورت کند یا نه. ما لیست اولیه بازی‌هایی را که در ایکس باکس از ماوس و کیبرد پشتیبانی می‌کنند را در این پست آورده‌ایم، آن را مطالعه بفرمایید. البته توسعه دهندگان گیم در تلاش هستند تا این ویژگی را به بازی‌های خود بیفزایند و مطمئنا در آینده بازی‌های بیشتری در کنسول ایکس باکس قادر به پشتیبانی از ماوس و کیبرد می‌شوند.

در هر صورت، مجموعه Turret ریزر برای پیش خرید در فروشگاه مایکروسافت در دسترس است، اما تاریخ عرضه به بازار آن برای فصل اول سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده، البته بدون آنکه روز دقیق آن اعلام شود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

2 + ده =