دیزاین و اندازه نمایشگر اس ۱۰، اس ۱۰ پلاس و اس ۱۰ لایت سامسونگ فاش شد

0

همانگونه که احتمالا مطلع هستید، سامسونگ قصد دارد در سال ۲۰۱۹ و به طور خاص در ماه فوریه – اسفنده ماه و در نمایشگاه موبایل بارسلون MWC 2019 از سری گوشی‌های گلکسی اس ۱۰ رونمایی به عمل آورد. ما تاکنون شاهد انتشار انواع و اقسام تصاویر، خبرها و شایعات پیرامون پرچمدار سری اس ۱۰ سامسونگ بوده‌ایم و امروز هم ایوان بلاس مشهور، دیزاین و اندازه نمایشگر اس ۱۰، اس ۱۰ پلاس و اس ۱۰ لایت سامسونگ را طی یک تصویر به نمایش کشیده است.

همانطوری که در تصویر قابل مشاهده است، گوشی اول یعنی اس ۱۰ لایت با شماره مدل SM – G970F دارنده یک نمایشگر تمام صفحه با روزنه O نمایشگر و اندازه ۵٫۸ اینچی است، گوشی دوم یعنی اس ۱۰ با شماره مدل SM – G973F دارنده یک نمایشگر تمام صفحه با روزنه O نمایشگر و اندازه ۶٫۱ اینچی است و در نهایت مدل برتر یعنی اس ۱۰ پلاس با شماره مدل SM – G975F دارنده یک نمایشگر تمام صفحه با دو روزنه O نمایشگر و اندازه ۶٫۴ اینچی می‌باشد.

نکته‌ای که در این تصویر به چشم می‌خورد، نحوه قرار گیری روزنه O نمایشگر اس ۱۰ پلاس است که در تصاویری که چند روز پیش منتشر شده بود، در گوشه سمت راست قرار داشت و بصورت بیضی طراحی شده بود و دو لنز دوربین سلفی را در خود جای داده بود اما امروز اس ۱۰ پلاس دارای دو لنز دوربین جداگانه درون دو روزنه O نمایشگر می‌باشد. در هر صورت بنابر تجربه چندی ساله ما، ایوان بلاس همیشه منبع معتبر و قابل اطمینان‌تری نسبت به دیگر افشا کنندگان دنیای فناوری بوده و افشاگری‌های وی اکثرا درست از آب در آمده‌اند، پس می‌توانیم این دیزاینی که بلاس بر روی آن تاکید داشته را بپذیریم.

درباره پنل پشت ما اینجا چیزی را نداریم اما احتمالا اس ۱۰ پلاس، دوربین چهارگانه و شایدم سه‌گانه را در پشت خود داشته باشد و اس ۱۰ نیز دوربین دوگانه و یا سه‌گانه را ارائه کند. پنل پشت هر دو گوشی مشابه گلکسی نوت ۹ خواهد بود، با این تفاوت که لنزهای دوربین بیشتری در پشت آن رویت خواهد شد و از همه مهم‌تر اسکنر اثر انگشت دو گوشی مذکور در زیر نمایشگر آنها تعبیه خواهد شد. در مورد این اسکنر باید بگوییم که از نوع اولتراسونیک بوده و توسط کوالکام تامین خواهد شد. اثر انگشت اولتراسونیک نسبت به اثر انگشت نوری، دقیق‌تر بوده و حتی با وجود لکه و کثیفی نمایشگر، اثر انگشت کاربر را تشخیص می‌دهد.

در مورد سخت افزار این دو گوشی هم ما مطمئن هستیم که هر دو گوشی پردازنده‌های جدید اگزینوس ۹۸۲۰ و اسنپدراگون ۸۵۵ را بنابر بازاری که در آن عرضه خواهند شد، در کالبد خود خواهند داشت.

در صورت فاش شدن اطلاعات بیشتر در مورد سری اس ۱۰، ما در نیوتک آنها را منعکس خواهیم کرد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

4 + یازده =