بازی مورتال کمبات ۱۱ رونمایی شد + تریلر مرگبار و خونین

0

فکر می‌کنیم به اندازه کافی با بازی‌های مرگبار و خونین مورتال کمبات آشنایی دارید و اگر از طرفداران این سری از بازی‌های مبارزه‌ای هستید باید بگوییم که در ماه آوریل می‌توانید نسخه جدید این گیم هیجان انگیز را بازی کنید. امروز مورتال کمبات ۱۱ رونمایی شد و قرار است در ۲۳ آوریل که مصادف با یکشنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ می‌شود در دسترس گیمرها قرار گیرید. متاسفانه گفته نشده که این بازی برای چه پلتفرم‌هایی عرضه می‌شود اما عنوان گشته که توضیحات بیشتر در مورد این بازی در ۱۷ ژانویه – ۲۷ دی ماه طی یک رویداد اجتماعی گفته خواهد شد.

بخوانید؛

 

مورتال کمبات ۱۱ قرار است کنترل و سفارشی سازی بی سابقه‌ای را به گیمر اهدا کند و بدین ترتیب کاربران خواهند توانست مبارزان را به دلخواه و سبک مبارزه‌ای خود، سفارشی سازی کنند. موتور گرافیکی جدید این بازی، تجربه یک بازی کاملا استثنایی را به کاربر منتقل می‌کند تا جایی که کاربر احساس کند در زمین مبارزه حاضر شده است (بازی بسیار واقعی جلوه می‌کند، همانگونه که در ویدیو این بازی نیز قابل رویت است).

با در نظر گرفتن یک فهرست از جنگجویان جدید و بازگشت مبارزان کلاسیک، مورتال کمبات بهترین بخش داستانی سینماتیک ۲۵ سال اخیر خود را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

تریلر رسمی و بسیار خشن و مرگبار بازی مورتال کمبات ۱۱ را ببینید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

نوزده − سیزده =