تصاویر پنل جلو گلکسی ام ۲۰ با واتر دراپ U شکل انتشار یافت

0

به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد شکاف بالای نمایشگر را در بیشتر گوشی‌های تولیدی در سال ۲۰۱۹ استفاده کند و بعد از رندرهایی که از اسمارتفون پرچمدار گلکسی اس ۱۰ پلاس با روزنه بیضی نمایشگر به بیرون درز کرد، اکنون تصاویری از گوشی هوشمند با برند جدید گلکسی ام و با نام اختصاصی گلکسی ام ۲۰ انتشار یافته است که دارای شکاف کوچک نمایشگر با نمای U انگلیسی و یا همان واتر دراپ است.

تصاویر منتشره، تنها پنل جلو را نشان می‌دهند که به واقع دید خوبی را برای ما از این گوشی به نمایش می‌کشند. جدا از وتر دراپ که دیدنش در یک گوشی سامسونگ بسیار جذاب است، گوشی که بسیار کم حاشیه و شاید بگوییم بی حاشیه طراحی شده برای ما بسیار جالب و جذاب‌تر می‌باشد.

شکاف های نمایشگر سامسونگ، مطابق آنچه سامسونگ عنوان داشته باید به شکل O، V یا U باشد که البته این گوشی شبیه به U می‌باشد ولی کناره‌های آن کمی کشیده شده که به نظر مشابه برخی گوشی‌های چینی همانند اوپو، ویو و هواوی در آمده است.

در هر صورت، گلکسی ام ۲۰ ممکن است با چیپ‌ست هشت هسته‌ای اگزینوس ۷۸۸۵ خود سامسونگ همراه شود و با گزینه‌های رم و حافظه ۳ گیگابایتی / ۳۲ گیگابایتی و ۴ گیگابایتی / ۶۴ گیگابایتی در دسترس قرار بگیرید. گوشی احتمالا با نمایشگر تمام صفحه اچ دی پلاس همراه شود که این نمایشگر نسبت تصویر ۹ به ۱۹٫۵ را ارائه نماید.

اطلاعات ما از گلکسی ام ۲۰ به همین جا ختم می‌شود، با این حال طی روزهای آینده ما بیشتر از این موبایل خواهیم شنید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

13 + 6 =