هیوندای سانتا کروز در راه است

0

چهار سال پیش بود که هیوندای مدل مفهومی پیکاپ خود را با نام سانتاکروز – Hyundai Santa Cruz در نمایشگاه خودروی دیترویت معرفی نمود اما این شرکت کره‌ای از آن زمان درباره تولید و عرضه این خودرو به بازار مردد بوده است. اکنون طی مصاحبه‌ای که با مدیر طراحی هیوندای انجام گرفته، وی خبرهای خوبی را در مورد این پیکاپ هیوندای ارائه داده است.

این مدیر طراحی هیوندای تلویحا توسعه این مدل مفهومی را تایید کرد و اعلام کرد جدا از اینکه طراحی این خودرو نهایی شده است، فرآیند قرار دادن این خودرو در خط تولید شرکت نیز در حال انجام می‌باشد. از مدیر طراحی شرکت خواسته شد که در مورد جدول زمانی معرفی و عرضه این خودرو صحبت کند اما وی از این کار خودداری نمود اما می‌توان حدس زد که می‌شود این پیکاپ هیوندای را در اوایل سال ۲۰۲۰ ملاقات کرد. در این زمان مشخص نیست که سانتا کروز (نام تایید نشده) در رده فورد رنجر یا F-150 خواهد بود یا نه.

چندی پیش یک گزارش منتشره نشان داد که این پیکاپ هیوندای مبتنی بر پلتفرم هیوندای توسان خواهد بود، اما یک شایعه دیگر نشان داده بود که این خودروی هیوندای از سال ۲۰۲۱ در کارخانه‌ای در آلاباما تولید خواهد شد.

در هر صورت به نظر می‌رسد همه مقدمات فراهم شده که پیکاپ هیوندای تولید و روانه بازارهای فروش شود و در کشورهایی نظیر ایالات متحده که پیکاپ‌ها بسیار محبوب هستند، در دسترس قرار گیرد.

گالری تصاویر مدل مفهومی پیکاپ هیوندای سانتا کروز مدل ۲۰۲۰

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

12 + 17 =