جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 17

جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد

با نگاهی به عکس‌های زنده و تصاویر رسمی منتشره توسط سازنده، ممکن است فکر کنید که این یک ماشین کاملا جدید است. با این حال، اما در زیر پوستی که به شدت به روز شده، همان جنسیس جی ۹۰ – Genesis G90 را خواهید یافت که توسعه آن از سال ۲۰۱۵ آغاز شده بود. اکنون سدان لوکس و فول سایز شرکت کره‌ای هیوندای با طراحی کاملا جدید آماده است که جایگزین مدل‌های قبلی شود.

این تغییرات کاملا مشهود هستند، که از جلو شروع می‌شود، در حالی که دریچه‌های هوا در پایین سپر بزرگ شده‌اند و تقریبا در وسط قرار دارند، چراغهای چهار گوشه‌ای جلو دارای یک نوار است که ظاهر ویژه‌ای را از جی ۹۰ به نمایش می‌گذارد. حتی کاپوت با به دست آوردن دو خط دیگر در وسط تغییر کرده‌است، که این دو خط از پایین شیشه جلوی ماشین شروع می‌شود و به نزدیکی آرم جنسیس ختم می‌شود.

تغییرات در پشت خودرو نیز رخ داده، جایی که چراغ‌های کشیده عقب با ظاهری خشمگین دیده می‌شوند و با یک نوار باریک به هم متصل شده‌اند. در پایین نیز سر اگزوزهای بزرگ و ذوزنقه‌ای شکل نمایان است که با خودرو کاملا هماهنگ می‌باشند. علاوه بر این رینگ‌های ۱۹ اینچی با دیزاین خاص خود، نمایی پر ابهت را به این خودرو تزریق نموده‌اند.

در طراحی درون خودرو نیز هیوندای سعی کرده نمایی پر ابهت و مدرن را به نمایش بگذارد. درون خودرو تلفیقی از ظاهر کلاسیک و دیزاین مدرن است که ما در خودروهای لوکس بریتانیایی آنها را دیده بودیم. برای همین است که ما نمایشگرهای سرگرمی و امکانات مختلف برای ایمنی خودرو را با یک ساعت آنالوگ که در بین دریچه‌های خروجی هوای داخلی قرار گرفته است را مشاهده می‌کنیم.

جنسیس جی ۹۰ از منظر موتوری با سه پیشرانه ۳٫۸ لیتری با شش سیلندر و آرایش V شکل، موتور قدرتمند ۵٫۰ لیتری با هشت سیلندر و آرایش V شکل و در نهایت ۳٫۳ لیتری توئین توربو با شش سیلندر و آرایش V شکل عرضه خواهد شد.

جزئیات اعلامی از جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ به موارد بالا ختم می‌شود اما مطمئنا جزئیات تکمیلی در آینده‌ای نزدیک انتشار خواهند یافت.

جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 1 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 2 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 3 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 4 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 5 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 6 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 7 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 8 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 9 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 10 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 11 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 12 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 13 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 14 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 15 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 16

منبعmotor1
جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 19 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 20 جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۲۰ با تغییرات گسترده در طراحی رونمایی شد 21

عناوین تازه

اگزینوس 880 سامسونگ مجهز به مودم 5G یکپارچه رونمایی شد

به نظر می‌رسد که تولیدکنندگان موبایل عمده برنامه‌های خود برای سال 2020 را بر عرضه گوشی‌های میان رده 5G گذاشته‌اند. گوشی‌هایی که...

ریلمی ایکس 50 پرو پلیر رونمایی شد؛ سیستم HyperBoost 3.0 و دوربین چهارگانه

ریلمی (زیر مجموعه شرکت اوپو) در حال برگزاری یک رویداد ویژه است و از این رویداد فعلا یک گوشی بیرون آمده که...

کلاهبرداران این بار کاربران سامانه همتا را هدف کلاهبرداری خود قرار داده‌اند

اگر با پیامکی به اسم سامانه همتا مواجه شدید که برای جلوگیری از قطع شدن گوشی از شما درخواست پول کرد، لازم...

انجوی زد فایو جی هواوی معرفی شد؛ دایمنسیتی 800 مدیاتک به همراه 8 گیگ رم

چندی پیش از کار هواوی بر روی یک گوشی هوشمند با نام انجوی زد فایو جی / Huawei Enjoy Z 5G صحبت...

اطلاعیه‌های سایپا در خصوص طرح جدید فروش خودرو

اطلاعیه شماره 1 کمیته خودرو وزارت صمت در راستای مقابله با دلالان و واسطه‌ها و ایجاد آرامش در بازار...

این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه + یازده =