سامسونگ گوشی نوت ۹ را در رنگ “سفید برفی” عرضه کرد

0

اگر به خاطر داشته باشید، چند روز پیش در سایت اعلام کردیم که کمپانی سامسونگ قصد دارد گلکسی نوت ۹ در رنگ سفید را نیز معرفی کند و اکنون این کار را در کشور تایوان انجام داده و گلکسی نوت ۹ سفید رنگ را نیز عرضه نموده است.

سامسونگ این رنگ سفید را سفید برفی – Snow White نامیده است و به عنوان پنجمین گزینه رنگی گلکسی نوت ۹ به نمایش گذاشته است. چهار رنگی که در روز رونمایی نوت ۹ به آن اشاره شد شامل چهار گزینه رنگی مشکی، آبی، مسی، بنفش است که تصاویر آن را در ادامه می‌بینید.

در مورد قلم اس پن نیز باید بگوییم که آن نیز هم رنگ بدنه گوشی عرضه خواهد شد و رنگ سفید را بر تن خود خواهد داشت. گوشی در رنگ سفید در گزینه حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی عرضه می‌شود و از یک دسامبر که مصادف با ۱۰ آذر ماه می‌شود، برای خرید در دسترس خواهد بود. قیمت و مشخصات فنی این گوشی تفاوتی با دیگر نسخه‌ها نخواهد داشت.

سامسونگ این رنگ از نوت ۹ را تنها در کشور تایوان عرضه کرده و فعلا از انحصار این رنگ برای کشور تایوان سخن به میان آورده است، ولی ما می‌دانیم که اینگونه از اظهارات شرکت‌های تولید کننده موبایل نمایشی است و بعد از یک مدت عرضه جهانی دستگاه مورد نظر را کلید می‌زنند.

نظر شما در مورد رنگ سفید برفی گلکسی نوت ۹ سامسونگ چیست؟ آیا از جذابیت کافی برخوردار است؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران نیوتک در میان بگذارید.

← ضمنا برای دیدن تمامی مطالب مربوط به نوت ۹ اعم از مقایسه، بررسی، اطلاعات فنی و … اینجا کلیک نمایید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

9 + بیست =