درگ تماشایی پورشه ماکان با مرسدس AMG GLC 63 S

0

اگر در آمریکا، فورد و شورولت در دیترویت ایالت میشیگان با هم رقابت دارند، رقابت مشابهی نیز در آلمان وجود دارد و این رقابت در اشتوتگارت جریان دارد. مرسدس بنز و پورشه دو رقیب قدرتمند هستند که هر کدام دارای نقاط قوت خود می‌باشند و به خودرهای تولیدی خود می‌بالند. امروز می‌خواهیم ببینیم رقابت این دو در پیست مسابقه چگونه است و این دو چگونه می‌توانند قدرت خود را به رخ همدیگر بکشند.

در حال حاضر ویدیو مسابقه درگ تماشایی دو کراس اوور پورشه ماکان و مرسدس AMG GLC 63 S را در سایت آپلود کرده‌ایم که باید دیدن آن می‌توانید ببینید کدام یک در واقعیت بر دیگری برتر است.

در این مسابقه مرسدس AMG GLC 63 S دارنده یک موتور توئین توربو هشت سیلندر با آرایش سیلندر V شکل، با حجم ۴٫۰ لیتر (۴۰۰۰ سی سی) و ۵۰۳ اسب بخار قدرت و ۵۱۶ پوند فوت (۷۰۰ نیوتن متر) گشتاور می‌باشد و وزنی معادل ۴۴۶۲ پوند (۲۰۲۴ کیلوگرم) را داراست. این کراس اوور مرسدس در ۳٫۸ ثانیه می‌تواند صفر تا صد کیلومتر را بپیماید.

از سوی دیگر، پورشه ماکان با بسته Performance Pack خود دارنده یک موتور دو توربو شش سیلندر با آرایش سیلندر V شکل، با حجم ۳٫۶ لیتر (۳۶۰۰ سی سی) و ۴۳۴ اسب بخار قدرت و ۴۴۲ پوند فوت (۶۰۰ نیوتن متر) گشتاور می‌باشد و وزنی معادل ۴۴۴۰ پوند (۲۰۱۴ کیلوگرم) را داراست. این کراس اوور مرسدس در ۴٫۰ ثانیه می‌تواند صفر تا صد کیلومتر را بپیماید.

به نظر شما این پورشه ماکان PP می‌تواند بر مرسدس AMG GLC 63 S غلبه کند؟ ویدیو را در ادامه تماشا کنید.

←ضمنا برای دیدن تمام درگ‌های منتشره سایت نیوتک به این لینک مراجعه نمایید.

درگ تماشایی پورشه ماکان با مرسدس AMG GLC 63 S

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

چهار × پنج =