تماشا کنید: مقاومت میت ۲۰ پرو در مقابل ضربه،خش، آتش

0

اگر سایت را دنبال کرده باشید مطمئنا مطلع هستید که در تاریخ ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۷، کمپانی هواوی از گوشی‌های سری میت ۲۰ رونمایی کرد که یکی از آنها گوشی میت ۲۰ پرو بود که با طراحی، امکانات و ویژگی‌های خاص خود بسیار مورد توجه قرار گرفت. اما باید دانست که دیزاین بیرونی و طراحی سخت افزار داخلی بخشی از ماجرا هستند و برای بسیاری از کاربرها مهم است بدانند که محصولی که خریداری می‌کنند تا چه میزان می‌تواند در مقابل عوامل مختلف شیمیایی و فیزیکی مقاومت از خود نشان دهد.

ما در سایت معمولا ویدیوهایی را قرار می‌دهیم که به بررسی مقاومت فیزیکی محصولات مختلف می‌پردازد و آزمون‌هایی که در این ویدیوها دیده می‌شود، توسط شخصی به نام  زاک نلسون انجام می پذیرد و در یک کانال یوتیوبی معروف به JerryRigEverything آپلود می‌گردد. امروز هم همانطوری که متوجه شدید قصد داریم ویدیو مربوط به میت ۲۰ پرو را در سایت قرار دهیم. ویدیویی که نشان می‌دهد میت ۲۰ پرو هواوی در مقابل عواملی چون ضربه،خش، آتش تا چه میزان مقاومت می‌کند. ویدیو مربوط را در ادامه مشاهده فرمایید.

ما ویدیوهایی بسیاری در رابطه با مقاومت فیزیکی محصولات مختلف منتشر ساخته‌ایم، برای تماشای آنها به بخش ویدیوها مراجعه نمایید.

اگر هم علاقه دارید بیشتر با گوشی‌های سری میت ۲۰ هواوی آشنا شوید، بر روی این لینک کیلک کنید.

این ویدیو را ببینید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

چهار × چهار =