تصاویر جنسیس G90 مدل ۲۰۱۹ پیش از رونمایی رسمی آن منتشر شد

0

تصاویر جنسیس G90 مدل ۲۰۱۹ پیش از رونمایی رسمی آن منتشر شد.

قرار است جنسیس G90 به زودی در معرض دید عموم قرار گیرد، اما اندکی مانده به رونمایی رسمی تصاویری از این خودرو با حداقل پوشش‌های استتاری در فضای مجازی منتشر شده است.

تصاویر جدید حکایت از بازطراحی پرچم‌دار جنسیس و تغییرات برجسته در نمای روبه‌رویی و استفاده از جلوپنجره بزرگی دارد که پیشتر در دو مدل مفهومی GV80 و اسنتیا دیده شده بود.

جلوپنجره از اطراف به چراغ‌های جی- ماتریکس وصل شده که چراغ‌های باریک LED روزتاب در دل آن واقع شده‌اند. در زیر این جلو پنجره نیز شاهد یک سپر اصلاح شده و دریچه‌های هوای بازطراحی‌ شده روی آن است.

به نظر می‌رسد بیشتر تغییرات این خودرو در محدوده عقب دیده می‌شوند. در این بخش سپرها و گلگیرها از روی بدنه به سمت سپرها حرکت کرده و چراغ‌های بخش انتهایی خودرو به صورت نوارهای باریک روشن به هم وصل هستند. اسپویلرها و اگزوز عقب هم از دیگر تغییرات جلو پنجره مشبک هستند.

تنها تصویر به دست آمده از فضای درونی خودرو تغییرات شدیدی را نشان نمی‌دهد، اما جنسیس تائید کرده به یک سیستم‌اطلاعات و سرگرمی مدرن با صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی، یک سامانه ارتباطی توسعه یافته و توانایی سازگاری اتو اندروید یا کارپلی اپل مجهز است. با این سیستم امکان نمایش متن‌های تلفن همراه و خواندن آنها را داشته و در مواقع ضروری پاسخ‌های پایه و ساده را برای مخاطب ارسال می‌کند.

مدل G90 سال ۲۰۱۹ دارای یک سامانه تعلیق تطبیقی و سامانه کنترل صدای فعال است که به حذف سر و صدا در کابین کمک می‌کند. خودرو همچنین به طیف گسترده‌ای از فناوری‌های کمک راننده مانند سسیستم ممانعت از برخورد، سیستم هشدار دهنده در حرکات رو به عقب در ترافیک، نگه‌دارنده بین خطوط و خروج امن مجهز است.

این خودرو در ۲۷ نوامبر در کره جنوبی و با انتخاب خرید سه موتور متفاوت ۳٫۸ لیتری V6، ۳٫۳ ایتری توئین توربو V6 و موتور ۵ لیتری V8 ارائه خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

2 × 3 =