تویوتا کرولا ۲۰۲۰ در مقابل تویوتا کرولا ۲۰۱۹؛ تفاوت تا چه میزان است؟

0

تویوتا کرولا خودرویی است که بیشتر مردم جهان با آن آشنا هستند حتی اگر تاکنون آن را خریداری نکرده باشند. در حقیقت تویوتا کرولا خودرویی است که بیشترین فروش در سطح جهانی را از آن خود کرده و لقب پرفروش‌ترین خودرو را از زمانی که در سال ۱۹۶۶ متولد شده تاکنون به یدک می‌کشد. این ماشین تاکنون موفق به فروش ۴۶ میلیون دستگاه در سطح جهانی شده است که رقم خیره کننده‌ای است.

تویوتا کرولا نسخه ۲۰۲۰ هم معرفی شده و حالا سوال این است که نسبت به نسخه ۲۰۱۹ این خودرو چه تغییراتی داشته است؟ ما در پاسخ به این پرسش می‌گوییم که تغییرات بسیارند و نسخه ۲۰۲۰ کاملا بازطراحی شده است. این خودرو سوار بر معماری جدید جهانی تویوتا است که مقیاس پذیر است تا بتواند طیف وسیعی از مدل‌ها را به سمت سایز متوسط هدایت کند. به اندازه کافی جالب توجه است، در حالی که مدل‌های جدید اغلب در ابعاد رشد می‌کنند، کرولا جدید در واقع کمی کوچک‌تر از مدل قبلی است، در حالی که سوار بر همان شاسی می‌باشد. همانطوری که متوجه شدید تفاوت بسیار است پس بگذارید با یک مقایسه بببینیم مدل ۲۰۲۰ تویوتا کرولا چه تفاوتی با مدل قبلی خود دارد. تا انتها نیوتک را همراهی کنید.

نکته: تصویر مدل ۲۰۲۰ در بالا و تصویر مدل ۲۰۱۹ در پایین قرار گرفته است.

نمای جلو

اگر به نمای جلو مدل ۲۰۱۹ و مدل ۲۰۲۰ نگاه کنیم به عمق زیبایی مدل ۲۰۲۰ پی می‌بریم و خواهیم دید تا چه میزان مدل ۲۰۲۰ یک طراحی مدرن را از خود به نمایش می‌گذرد. طراحی زیبای چراغ‌ها که نسبت به مدل ۲۰۱۹ باریک‌تر شده اند و جلو پنجره مشبک که بسیار بزرگتر از مدل ۲۰۱۹ شده، زیبای مدل ۲۰۲۰ را دو چندان کرده است. مه شکن جلو هم تغییر کرده و کشیده‌تر شده است و کاملا هماهنگ با چراغ های جلو طراحی شده است.

نمای جلو – جانبی

نمای جلو – جانبی مدل ۲۰۲۰ را بسیار کشیده‌تر نشان می‌دهد این در حالی است که مدل قبلی کمی گرد شده دیده می‌شود و در این نما هم تویوتا هنر طراحی مدرنش را به رخ کشیده است. کمربند بدنه که از بالای دستگیره‌های در عبور می‌کند در این مدل نمای بهتری پیدا کرده و زیبایی خودرو را بهتر به نمایش می‌کشد.

نمای جانبی

در نمای جانبی مدل جدید و مدل قدیمی بسیار به هم شباهت دارند اگرچه که خطوط بدنه مدل ۲۰۲۰ بسیار هماهنگ‌تر و منسجم تر نسبت به مدل ۲۰۱۹ می‌باشد و رینگ‌های اسپرت مدل ۲۰۲۰ نیز بیشتر خودرو را جذاب کرده و از مدل ۲۰۱۹ بهتر به نظر می‌رسد.

نمای پشت

نمای پشت جایی است که تغییرات بسیار هستند و اگر آرم تویوتا و نام کرولا را از پشت هر دو خودرو حذف کنیم کسی تشخیص نخواهد داد که دو خودرو متعلق به برند تویوتا و در واقع کرولا هستند. باید پذیرفت که مدل ۲۰۲۰ بسیار زیبا طراحی شده و نمای پشت گواه این موضوع است.

نمای درونی

تویوتا کرولا مدل ۲۰۲۰ عمده تغییرات خود را در نمای بیرون خودرو به نمایش می‌گذارد و در درون خودرو ساده طراحی شده و جدا از فرمان ما تنها یک نمایشگر را می‌بینیم. در واقع تویوتا سعی کرده نمای داخلی مدل ۲۰۲۰ را از شلوغی که در مدل قبلی وجود دارد، پاک کند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

5 + 10 =