گلکسی نوت ۹، اس ۹ و اس ۹ پلاس در دی ماه اندروید ۹ را دریافت خواهند کرد

0

سامسونگ در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود (SDC 2018) از نمایشگر انعطاف پذیر خود پرده برداری کرد و بیشتر وقت خود را نیز معطوف معرفی این محصول نمود. اما در این کنفرانس سامسونگ به موارد دیگر همچون رابط کاربری جدید، دستیار هوشمند صوتی این شرکت یعنی بیکسبی نیز پرداخت. اما در این بین این شرکت کره‌ای محصولات دیگر خود را نیز فراموش نکرد و به همین خاطر در مورد به روزرسانی محصولات پرچمدار خود نیز صحبت کرد.

بر این اساس، سامسونگ عنوان داشت که در ماه ژانویه ۲۰۱۹ – دی ماه ۱۳۹۷ به روزرسانی اندروید ۹٫۰ پای را برای گوشی‌های هوشمند گلکسی نوت ۹، گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس عرضه خواهد کرد. برای این کار سامسونگ یک نسخه آزمایشی و یا همان بتا را در اواخر این ماه برای سه گوشی یاد شده عرضه خواهد کرد. البته این به روزرسانی بتا در ابتدا در کشورهایی همچون ایالات متحده، کره جنوبی و آلمان در دسترس خواهد بود. البته این نسخه بتا بعد از این سه کشور و در مدت زمان کوتاهی در سایر کشورهای اروپایی و آسیایی نیز قابل دریافت خواهد شد.

این بار، با به روزرسانی اندروید ۹٫۰ پای نه رابط کاربری قدیمی Experience که بلکه رابط کاربری جدید One UI که سامسونگ آن را برای گوشی‌های انعطاف پذیر خود معرفی کرد، در دسترس خواهد بود. ما متاسفانه چیز خاصی از این رابط کاربری جدید سامسونگ نمی‌دانیم و نحوه کارکرد آن نیز به علت اینکه تازه رونمایی نشده، نا معلوم است. بنابراین ما مجبوریم تا اواخر این ماه میلادی که نسخه بتا اندروید ۹٫۰ پای با این رابط عرضه می‌شود، صبر کنیم. آن زمان است که متوجه خواهیم شد که این رابط کاربری جدید سامسونگ چه در چنته خواهد داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه × 1 =