فسیل اسپرت مجهز به اسنپدراگون ویر ۳۱۰۰ رسما رونمایی شد

0

امروز کمپانی فسیل از جدیدترین ساعت هوشمند خود که یک دستگاه تناسب اندام نیز مسحوب می‌شود، رونمایی کرد. این ساعت هوشمند مبتنی بر سیستم عامل ویر او اس گوگل است و نام آن فسیل اسپرت – Fossil Sport می‌باشد. این ساعت هوشمند برای پردازش اطلاعات خود به تراشه اسنپدراگون ویر ۳۱۰۰ مجهز است که این پردازنده جایگزین اسنپدراگون ویر ۲۱۰۰ شده است.

فسل اسپرت به یک باتری ۳۵۰ میلی آمپری مجهز است و دارای شش رنگ بدنه می‌باشد و همچنین در ۲۸ رنگ دستبند نیز موجود خواهد بود. خود ساعت در اندازه‌های ۴۱ میلی متری و ۴۳ میلی متری در دسترس است و دستبندهای آن نیز در اندازه‌های ۱۸ میلی متری و ۲۲ میلی متری وجود دارد. موارد یاد شده از آلومینیوم و سیلیکون ساخته شده‌اند که سب کاهش وزن این ساعت هوشمند خواهند شد. برنامه جدید گوگل فیت که دوباره طراحی شده است با اسنپدراگون ویر ۳۱۰۰ همراهان خوبی برای فسیل اسپرت خواهند بود.

فسیل اسپرت همچنین دارای ارتباط NFC برای پرداخت تلفن همراه، مانیتور ضربان قلب و GPS است. علاوه بر این یک ارتفاع سنج، حسگر نور محیط و همچنین میکروفن و بلندگو برای تماس‌ها وجود دارد.

ساعت هوشمند فسیل اسپرت از ۸ نوامبر که همین امروز است در سایت فسیل برای خرید در دسترس است و عرضه آن به خرده فروشی‌های جهان از ۱۲ نوامبر – ۲۱ آبان ماه صورت می‌پذیرد. قیمت ساعت هوشمند فسیل اسپرت حدود ۲۵۵ دلار تعیین شده است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هجده + سه =