برای اتمام داستان اصلی بازی Red Read Redemption 2 به ۵۰ ساعت زمان نیاز دارید

0

پیش از این گفته شد که هر دو نسخه پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان بازی Red Read Redemption 2 به دلیل گستردگی داستان و وسعت نقشه دارای حجم بالا و قابل ملاحظه‌ای است.

حال گزارش‌های جدید به گیم‌پلی عنوان جدید راک‌استار پرداخته‌اند؛ بر این اساس به پایان بردن داستان اصلی RDR2 نیاز به صرف وقت زیادی دارد. حتی اگر به عنوان یک گیمر بخواهید فقط روی داستان بازی و اتمام آن تمرکز کنید و وظیفه‌ها و ماموریت‌های فرعی را نادیده بگیرید، طبق اعلام شرکت راک‌استار به طور تقریبی ۴۵ تا ۵۰ ساعت فقط برای پرداخت به داستان اصلی بازی زمان نیاز است.

البته مدت زمان بازی برای هر فرد متفاوت است پس به این ترتیب باید انتظار داشت زمان نسبتا زیاد و قابل ملاحظه‌ای صرف اتمام این بازی شود و اگر شما بخواهید به تمام ماموریت‌های داستانی RDR2 نیز بپردازید، بازی طولانی و در عین حال فوق العاده‌ای را پیش رو خواهید داشت. با این وجود به دلیل فضای باز، جذاب و متنوع، دنیای RDR2، تجربه آن توسط گیمر به هیچ عنوان خسته کننده و تکراری به نظر نمیرسد بلکه قطعا بار دیگر شاهد خلق اثری فوق‌العاده در بین بازی ‌های جهان باز هستیم.

تماشا کنید؛

 

کارکتر اصلی بازی Red dead redemption 2 ،آرتور موگان یکی از اعضای گروه خلافکار van der linde gang است و با توجه به تریلر‌های پخش شده شخصیتی خشن و قانون‌شکن و در عین حال منطقی دارد که در حال سفر به مرزهای آمریکا برای گریز از قانون است. در طی این سفر پر‌ماجرا آرتور با شخصیت‌های جدید و آشنا که در بین آن‌ها قهرمان نسخه قبل بازی یعنی John marston نیز حضور دارد، روبه‌رو خواهد شد که قطعا این اتفاق خاطرات زیادی را برای طرفداران زنده خواهد کرد.

در این بازی کارکتر بیش از ۵۰ نوع اسلحه مختلف در اختیار دارد که هر کدام از آنها دارای قابلیت بالا بردن کارایی و ارتقاء در عملکرد و ظاهر هستند. گفتنی است؛ عنوان Red Dead Redemption 2 با حجم قابل توجه ۱۰۰ گیگابایتی، در روز ۲۶ اکتبر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

6 − 3 =