اپ رهگیری آمار بازی ندای وظیفه برای دو عنوان بلک آپس ۴ و جنگ جهانی دوم عرضه شد

0

بازیکنان بازی محبوب ندای وظیفه – Call of Duty که دوست دارند پیگیر آمار و عملکرد خود در بازی باشند، اکنون یک اپلیکیشن پیش روی آنهاست که عملکر آنها را به نمایش می‌کشد. اکتیویژن یک برنامه همراه جدید برای iOS و Android منتشر کرده است که دسترسی عمیق به بازی ندای وظیفه را ممکن می‌سازد و بدین ترتیب گیمر می‌توانند ببینید در حالت‌های مختلف همچون چند نفره (مولتی پلیر) بازی‌های بلک آپس ۴ و جنگ جهانی دوم چند نفر را کشته و چند بار مرده است و چند بار برنده شده است.

گیمرها با این اپلیکیشن قادر خواهند بود آمار و پیشرفت خود را مشاهده کنند و همچنین پیشرفت خود را با دوستان خود در بازی بلک آپس ۴ در حالت‌های چند نفره، زامبی و بتل رویال (Blackout) و چند نفره جنگ جهانی دوم مقایسه کنند. همچنین در این اپ همراه گزینه‌ای برای گزارش عملکرد هفتگی گیمر وجود دارد و در آن راهنمایی‌های را برای بهبود بازی کردنش به وی ارائه می‌دهد.

نرم افزار همراه Call of Duty همچنین به عنوان یک شبکه اجتماعی در نظر گرفته شده است که بازیکنان می‌توانند با بیش از ۲۰ نفر دیگر به عضویت در گروه‌ها در آیند. در این گروه‌ها گیمرها اهدافی را بر هر بازیکن تعیین می‌کنند و در صورت رسیدن به آن، در آخر هفته برای وی پاداش‌هایی در نظر می‌گیرند. در نهایت این اپلیکیشن آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها در مورد بازی Call of Duty را شامل می‌شود که دربرگیرنده یادداشت‌ها، وصله‌ها و جرئیاتی در مورد رویدادهای مربوط به بازی ندای وظیفه است.

اکتیویژن می‌گوید که این برنامه بخشی از “تعهد مستمر خود برای ایجاد خدمات شخصی برای بازیکنان است که گیم پلی را بهبود می‌بخشد و ارتباط آن‌ها با بازی را بیشتر می‌کند”. علاوه بر این آنها قصد دارند در آینده ویژگی‌های بیشتری مثل محلی سازی، ابزارهای چت، و یک ویرایشگر بارگیری را هم اضافه کنند.

این برنامه برای دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس است و اگر گوشی مبتنی بر این دو پلتفرم را دارید، می‌توانید برنامه اختصاصی بازی ندای وظیفه را نصب نمایید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

شش + 14 =