دل نخستین مانیتور اولترا واید ۴۹ اینچی با وضوح QHD را معرفی کرد

0

Dell UltraSharp U4919DW اولین مانیتور فوق العاده گسترده ۴۹ اینچی با رزولوشن QHD در بازار است که کمی ما را هیجان زده کرده است. دیگر صفحه نمایش‌های فوق العاده با نسبت تصویر ۳۲: ۹ تنها وضوح عمودی ۱۰۸۰ پیکسلی دارند. نتیجه یک رابط کاربری گسترده اما کوتاه است. اما در مورد دل، راه حل، پیکسل بیشتر و زاویه دید بهتر است.

مانیتور U4919DW دل نسبت به سایر مانیتورهای فوق العاده گسترده‌ ۳۲: ۹ بسیار متفاوت است: این یک مانیتور QHD دوگانه با وضوح ۱۴۴۰ در ۵۱۴۰ پیکسلی است. به لطف انحنای ۳۸۰۰R با پشتیبانی ۱۰۹ پیکسل در هر اینچ و پوشش ۱۰۰ درصدی از فضای رنگی sRGB برای نمایش رنگ‌های دقیق، غوطه ور شدن شما در مانیتور را به همراه خواهد داشت. شما همچنین می‌توانید یک نسبت کنتراست ۱۰۰۰: ۱، زاویه دید ۱۷۸ درجه و نرخ به روزرسانی تصاویر ۶۰ هرتزی را از این مانیتور انتظار داشته باشید.

همانند هر مانیتور اولترا واید دیگر، پشتیبانی از پورت HDMI، پورت DisplayPort و درگاه USB-C در این دستگاه وجود خواهد داشت. علاوه بر این قابلیت KVM (صفحه کلید، ویدئو و موس) نیز برای این مانیتور فوق العاده گسترده در دسترس است.

با استفاده از قابلیت KVM مانیتور U4919DW دل شما می‌توانید یک دستگاه را از طریق USB-C و یکی دیگر را از طریق پوت HDMI / DisplayPort را به مانیتور وصل نمایید و با استفاده از میانبرهای صفحه کلید و از طریق برنامه Display Manager Dell برای کنترل هر دو سیستم با یک مجموعه از وسایل جانبی اقدام نمایید. این یک ویژگی بسیار قابل‌توجه است، به خصوص برای مشتریان خاص، به ویژه آن‌هایی که در بخش‌های مالی، طراحی گرافیکی، یا بخش‌های تحلیل داده‌ها فعالیت دارند.

دل اظهار داشته که مانیتور جدید UltraSharp U4919DW در تاریخ ۲۶ اکتبر – ۴ آبان ماه با قیمت ۱۶۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

9 − چهار =