مدیر ساسونگ: سری اس ۱۰ با تغییرات “بسیار قابل توجه” همراه خواهند شد

0

بعد از انتشار گزارش‌ها و شایعات فراوان، مدیرعامل سامسونگ تایید کرده است که سری گلکسی اس ۱۰ سامسونگ با تغییرات “بسیار قابل توجه” همراه خواهند شد.

در این هفته مدیرعامل سامسونگ در گفتگو با رسانه‌های چینی اعلام کرده که گل سرسبد آینده این شرکت تغییرات بسیار مهمی را به همراه خواهد داشت. البته مدیر سامسونگ اعلام نکرد که این تغییرات چه و چگونه خواهد بود و نسبت به نوت ۹ و اس ۹ پلاس تا چه میزان تفاوت وجود خواهد داشت.

طی یک یادداشت جداگانه، مدیر عامل شرکت اعلام کرده است که سری گلکسی اس ۱۰ در رنگ‌های بسیار شگفت‌انگیزی عرضه خواهد شد. این گفته شایعات قبلی مبنی بر وجود یک رنگ گرادیان برای رقابت با هواوی را تایید می‌کند. علاوه بر این، این نیز با اطلاعات جدید مطابقت دارد که ادعا می‌کند سامسونگ قصد دارد پرچمداران آینده خود را در ۹ رنگ عرضه کند که یکی از آنها رنگ فانتزی The Emerald Green است که در سال ۲۰۱۵ در گلکسی اس ۶ اج – Galaxy S6 Edge دیده شد.

با توجه به اینکه مدیرعامل سامسونگ هم تایید کرده که پرچمداران آینده این شرکت با تغییرات قابل توجهی در طراحی خود مواجه خواهند شد، انتظار می‌رود ما گوشی اس ۱۰ پلاس را با دوربین ۵ گانه شامل (دوربین سه‌گانه عقب + دوگانه سلفی) مشاهده کنیم. انتظار می‌رود گوشی‌های دیگر سری اس ۱۰ دارای دوربین چهارگانه شامل (دوربین دوگانه عقب + دوگانه سلفی) باشند. با این حال هر سه گوشی سری گلکسی اس ۱۰ دارنده پردازنده اگزینوس ۹۸۲۰ خواهند بود که البته هنوز این پردازنده رونمایی نشده است.

انتظار این است که هر سه گوشی سری گلکسی اس ۱۰ در ماه فوریه و در نمایشگاه MWC 2019 معرفی شوند. اگر این خبرها دقیق باشد، فروش این سه گوشی باید در اواسط ماه مارس آغاز شود. با توجه به قیمت‌ها، دو گوشی برتر سری گلکسی اس ۱۰ رقیب آیفون ۱۰ اس و ۱۰ اس مکس اپل خواهند بود و نسخه ارزان سری اس ۱۰ نیز به رقابت با آیفون ایکس آر خواهد پرداخت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

8 + یازده =