نخستین تصویر از گوشی گیمینگ ریزرفون ۲ انتشار یافت

0

یکی از گوشی‌هایی که در سال گذشته بسیار سر و صدا کرد، نخستین گوشی شرکت ریزر بود. کمپانی ریزر که در حوزه گیم و تجهیزات مربوط به آن فعالیت می‌کند، نخستین گوشی خود را که یک گوشی گیمینگ بود با عنوان ریزرفون در سال ۲۰۱۷ عرضه نمود و اکنون بنابر اظهارات یکی از مدیران ارشد آن، قرار است به زودی نسخه دوم آن نیز رونمایی شود. این گوشی تاکنون در دو بنچمارک جیک‌بنچ و آنتوتو نمایان شده است و بدین ترتیب ما تاحدودی از جزئیات سخت افزاری آن آگاه شدیم اما در مورد طراحی این گوشی مردد بودیم و این هم به این خاطر بود که ما تا حالا تصویری از این گوشی ندیده بودیم تا امروز که تصویر ریزرفون ۲ در کنار ریزرفون انتشار یافته است.

اگر شما به دنبال تغییری بزرگ می‌گردید باید بگوییم که همانند ما با دیدن تصویر ریزرفون ۲ (تصویر سمت راست) ناامید شده‌اید، چراکه این گوشی با ریزرفون (تصویر سمت چپ) هیچ تفاوتی ندارد، حداقل در پنل جلو که ما آن را مشاهده می‌کنیم. تنها تغییری که ما در پنل جلو این گوشی می‌بینیم نوع قرار گیری دوربین سلفی است که البته یک تغییر بسیار بسیار کوچک است.

ریزرفون ۲ مطمئنا همانند ریزرفون دارنده نمایشگر ۵٫۷ اینچی خواهد بود که ما در آنتوتو دیدم رزولوشن آن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسلی است که این رزولوشن نسبت تصویر ۹ به ۱۶ را که یک نسبت استاندارد است، تولید می‌کند.

ریزرفون ۲ دارنده پردازنده پرقدرت اسنپدراگون ۸۴۵ به همراه ۸ گیگابایت رم خواهد بود که یک ترکیب ایده آل برای اجرای بازهای سنگین موبایل همانند آسفالت ۹ می‌باشد. گوشی برای کاربران حافظه ذخیره سازی ۵۱۲ گیگابایتی را به ارمغان می‌آورد که باید بگوییم فوق العاده است. این بخش سخت افزاری گوشی بود و ما در بخش نرم افزار شاهد اجرای سیستم عامل اندروید ۸٫۱ اوریو برای روی این گوشی خواهیم بود.

در مورد زمان رونمایی هم باید بگوییم که اگر به نمایشگر ریزرفون ۲ دقت کنید بر روی آن تاریخ چهارشنبه ۱۰ اکتبر – ۱۸ مهر ماه را مشاهده می‌کنید که به احتمال فراوان به تاریخ رونمایی این دستگاه اشاره دارد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هجده − نه =