مدیر هواوی: گوشی‌های انعاف پذیر می‌توانند جایگزین کامپیوترها شوند!

0

مدیر عامل شرکت هواوی می‌گوید که تلفن‌های هوشمند انعظاف پذیر می‌توانند جایگزینی برای کامپیوترها باشند.

هواوی یکی از شرکت‌هایی است که وعده داده که در سال آینده یک گوشی هوشمند تاشو و انعطاف پذیر را روانه بازار فروش خواهد کرد و با این کار به رقیبی جدی برای سامسونگ بدل خواهد شد. این شرکت برنامه دقیق رونمایی از گوشی انعطاف پذیر خود را اعلام نکرده است اما همیشه خود را یکی از گزینه‌های به القوه عرضه گوشی انعطاف پذیر دانسته است. در اوایل این ماه و در نمایشگاه IFA 2018 برلین یک مدیر اجرایی هواوی یک بار دیگر برنامه این شرکت برای معرفی اسمارتفون‌های قابل انعطاف را تایید کرد.

اخیرا، ریچارد یو، مدیر عامل شرکت هواوی، به روزنامه آلمانی Die Welt گفت که شرکتش در حال حاضر بر روی یک گوشی هوشمند با قابلیت انعطاف کار می‌کند. وقتی از او پرسیده شد که آیا او فکر می‌کند درخواست تجاری کافی برای چنین وسیله‌ای وجود دارد، یو گفت که او گوشی‌های قابل انعطاف را به عنوان دستگاهی مناسب برای جایگزینی کامپیوترها می‌بیند.

چرا هنوز از کامپیوتر استفاده می‌کنید؟ احتمالا دلیلش این است که صفحه نمایش یک گوشی هوشمند بسیار کوچک است. ما آن را تغییر خواهیم داد. قابل تصور است که شما می‌توانید صفحه نمایش را از هم جدا کنید.

در حالی که این گفته درست است که گوشی‌های هوشمند از لحاظ تکنولوژی بسیار پیشرفته شده‌اند و مردم هر روز برای کارهایشان، بیشتر و بیشتر به آنها تکیه می‌کنند، سخت است باور کنند که گوشی‌های هوشمند تمام و کمال جایگزین کامپیوترها خواهند شد.

به نظر می‌رسد در ماه‌های آینده رقابت شدید برای عرضه‌گوشی های هوشمند تاشو و انعطاف پذیر شکل بگیرد که احتمالا سامسونگ سرآمد همه آنها خواهد بود و زودتر از سایر رقبا گوشی‌های انعطاف پذیر خود را عرضه خواهد نمود.

نظر شما چیست؟ آیا گوشی‌های انعطاف پذیر می‌توانند جایگزینی برای کامپیوترها باشند؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران نیوتک در میان بگذارید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

15 − شش =