تصاویری زنده از می۸ ایکس شیائومی در ویبو انتشار یافت

0

در ۳۱ ماه می میلادی، کمپانی شیائومی از سه گوشی سری می ۸ با عناوین می ۸ ( مجهز به اسکنر اثر انگشت در پنل پشت)، می ۸ اکسپلورر ( مجهز به اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر و پنل پشت شفاف) و در نهایت می ۸ اس ای با اسکنر اثر انگشت در پنل پشت و مجهز به پردازنده  اسنپدراگون ۷۱۰ . دو گوشی می ۸ و می ۸ اکسپلورر از پردازنده پرقدرت اسنپدراگون ۸۴۵ شرکت کوالکام بهره می‌برند. و اکنون به نظر می رسد گوشی چهارمی هم از سری می ۸ در کار باشد چراکه تصاویر آن در شبکه اجتماعی معروف چین یعنی ویبو انتشار یافته است.

این دستگاه که می ۸ ایکس نام دارد، دارنده پردازنده اسنپدراگون ۷۱۰ می‌باشد اما از اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر بهره می‌برد و در مجموع فرم آن شبیه به می ۸ است. این گوشی اگر عرضه شود، یک برگ برنده برای کمپانی شیائومی خواهد بود که در یک گوشی میان رده، فناوری پیچیده اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر را به کار گرفته است.

ما قبلا در مورد یک دستگاه شیائومی که نامی مستعار بر خود داشت، شنیده‌ایم که مجهز به پنل نمایشگر OLED خواهد بود و به نظر می رسد آن گوشی با نام مستعار به واقع به می ۸ ایکس اشاره داشته است.

جدا از دو عکس بالا، یک عکس دیگر نیز منتشر شده که مدیرعامل شائومی را با عکسی مشابه دو عکس بالا در یک هواپیما نشان می‌دهد. البته عنوان شده شاید گوشی در دستان مدیرعامل شائومی، می میکس ۲ اس باشد و کسی که این عکس را انتشار داده است از تکنیک فوتوشاپ استفاده کرده و اسکنر اثر انگشت که در پشت می میکس ۲ اس قرار دارد را پاک کرده تا بتواند بگوید این گوشی می ۸ ایکس است.

با این حال اگر واقعا شیائومی قصد داشته باشد این گوشی را عرضه کند، طی روزهای آینده ما بیشتر از آن خواهیم شنید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

1 + شش =