کورنینگ از محافظ گوریلا گلس۶ پرده برداشت

0

امروز، کمپانی کورنینگ یک نسخه جدید از محافظ گوریلا گلس و به طور خاص گوریلا گلس ۶ – Gorilla Glass 6 را معرفی کرد. این بار محققان شرکت کورنینگ توانستند “یک ماده کاملا جدید” را طراحی کنند که در مقابل ضربات مقاومت بهتری را از خود نشان می‌دهد. آزمایشات نشان می‌دهد که گوریلا گلس ۶ با ۶ بار افتاده از ارتفاع ۱ متری، نشکسته است که این میزان دو برابر بهتر از محافظ گوریلا گلس ۵ است.

گوریلا گلس ۶ یک ترکیب شیشه‌ای کاملا جدید است که با مواد شیمایی خاص تقویت شده است و بدین ترتیب سطح فشرده بودن آن را به طور قابل توجهی بالاتر از گوریلا گلس ۵ کرده است. این مسئله سبب می‌شود که که گوریلا گلس ۶ نسبت به ضربات مقاومت بیشتر را از خود نشان دهد و خیلی زود نشکند.

جان باین، معاون مدیر عامل کورنینگ در این رابطه اظهار داشته است که:

گوریلا گلس ۶ دارای ترکیبات متفاوتی است و از یک ماده شمایی کاملا جدید بهره می‌برد که آن را نسبت به محافظ گوریلا گلس ۵ کاملا متفاوت نموده است. بنابراین گوریلا گلس ۶ با ترکیب جدید خود می‌تواند مقاومت بیشتری نسبت به آسیب‌های گوناگون داشته باشد.

طبق گفته کورنینگ، مردم گوشی‌های خود را به طور متوسط ۷ بار در سال به زمین می‌اندازند (غیر عمد) که ۵۰ درصد از این زمین انداختن‌ها از ارتفاع بیش از یک متر صورت می‌پذیرد. کورنینگ می‌گوید که تاکنون بیش از ۶ میلیارد دیوایس الکترونیکی و به طور خاص گوشی هوشمند از محافظ‌های ساخت این شرکت بهره برده‌اند که مجموع ۴۵ برند متفاوت را شامل می‌شود.

اگر می‌خواهید در مورد گوریلا گلس و به ویژه گوریلا گلس ۶ بیشتر اطلاعات کسب کنید، به سایت کورنینگ مراجعه نمایید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

2 × 1 =