ال‌جی تمامی پنل‌های LCD آیفون۹ را تامین خواهد کرد

0

همانگونه که احتمالا مطلع هستید، اپل قصد دارد در سال ۲۰۱۸ و به طور ویژه در ماه سپتامبر از سه آیفون جدید پرده برداری کند. نخستین آیفون که ممکن است آیفون ۱۱ پلاس نام بگیرد و بالاترین قیمت را نیز بین سه آیفون ۲۰۱۸ داشته باشد، دارنده نمایشگر ۶٫۵ اینچی با پنل OLED خواهد بود، دومین آیفون با نام آیفون ۱۱ است که به واقع نسخه به روز شده آیفون ۱۰ می‌باشد و این هم نمایشگری ۵٫۸ اینچی دارد و صد البته از نوع پنل OLED و در نهایت سومین آیفون که به آیفون ۹ مشهور است و ارزان‌ترین آیفون ۲۰۱۸ اپل خواهد بود، دارنده نمایشگر ۶٫۱ اینچی با پنل LCD خواهد بود. اکنون درباره پنل آیفون ۹ خبری منتشر شده که در ادامه به آن می‌پردازیم.

چندی پیش عنوان شد که کمپانی ال‌جی قرار است ۲ تا ۴ میلیون پنل OLED را برای اپل تامین کند اما این مقدار برای اپل ناچیز است اما می‌تواند کمی دستان اپل را برای چانه زدن با سامسونگ باز کند و ال‌جی را به عنوان یک آلترناتیو برای سامسونگ در آورد. مسئله امروز اما در مورد پنل‌های OLED نیست و در مورد پنل‌های LCD آیفون مقرون به صرفه و ارزان سال ۲۰۱۸ اپل است. البته ارزان از این بابت که این گوشی قرار است نصف دو گوشی دیگر قیمت داشته باشد، در محدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار، و ارزانی به معنی آن چیزی که در ذهن شما است، نمی‌باشد.

در هر صورت، اکنون یک منبع کره‌ای ابراز داشته که ال‌جی قرار است تمامی پنل‌های LCD آیفون ۹ را تامین کند. برای سال ۲۰۱۸ حدود ۲۰ میلیون پنل تخمین زده شده است که ال‌جی باید آن را تامین کند و به نظر می‌رسد برعکس پنل‌های OLED مشکلی از بابت تامین آن نداشته باشد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

7 + ده =