قیمت پایه و زمان عرضه به بازار نوت۹ مشخص شد

0

گلکسی نوت ۹ یکی از گوشی‌هایی است که در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ روانه بازار خواهد شد. همانگونه که همگان انتظار دارند و به طور قطع هم همین خواهد بود، نوت ۹ یک گوشی درجه یک است که با سخت افزار پیشرفته پیکربندی خواهد شد. جدا از این در سال جاری قرار است قلم این گوشی نیز نسبت به پیشنیان خود تغییراتی داشته باشد و این بار مجهزتر و کارآمدتر از قبل باشد. حال که این مطالب را گفتیم و از قدرت بالای این پرچمدار سامسونگ صحبت کردیم، در اینجا یک سوال بزرگ مطرح می‌شود که نوت ۹ «چقدر هزینه در پی خواهد داشت؟».

اکنون و با توجه به یک منبع لهستانی، قیمت گلکسی نوت ۹ سامسونگ فاش شده است. البته این منبع تنها به قیمت یک نسخه از نوت ۹ که به واقع نسخه پایه است، اشاره می‌کند و در مورد سایر پیکربندی‌ها، صحبتی به میان نیاورده است.

به گزارش این منبع لهستانی، قیمت نسخه استاندارد گلکسی نوت ۹ (حافظه ۱۲۸ گیگابایتی، ۶ گیگابایت حافظه رم) به معادل ۹۹۰ یورو خواهد رسید. اگر بخواهیم قیمت این گوشی در ایالات متحده را ذکر کنیم، باید ۲۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده را از آن کم کنیم و در نهایت به قیمت ۹۶۰ دلار برسیم. به واقع نوت ۹ در ایالات متحده و در نسخه پایه با قیمت ۹۶۰ دلار عرضه خواهد شد.

این قیمت با پیش‌بینی‌هایی که در گذشته انجام شده بود، مطابقت دارد. اعتقاد بر این است که سامسونگ قیمت پایه این دستگاه را مطابق نوت ۸ تعیین کند و در هیچ کشوری مرز ۱۰۰۰ دلار را رد نکند.

این منبع لهستانی چند شایعه پیشین در مورد نوت ۹ را تایید می‌کند و اعلام می‌نماید در لهستان این گوشی در رنگ‌های مشکی، آبی و بنفش عرضه خواهد شد. بنابراین این سه رنگ را باید جزو رنگ‌های اصلی نوت ۹ بدانیم. دیگر شایعه‌ای که این منبع تایید می‌کند، در مورد قلم اس‌پن نوت ۹ است که گفته شده می‌تواند به عنوان بلندگو بلوتوث نیز عمل کند.

گلکسی نوت ۹ سامسونگ در ۹ آگوست – ۱۸ مرداد ماه رونمایی خواهد شد اما عرضه به بازارهای فروش از ۲۴ آگوست صورت خواهد پذیرفت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

3 × 2 =