میت۲۰ پرو دارنده یک نمایشگر OLED منحنی خواهد بود

0

هواوی در ابتدای سال جاری میلای پرچمداران سری P خود را با عنوان پی ۲۰ رونمایی کرد و اکنون نوبتی هم که باشد، نوبت گوشی‌های سری میت ۲۰ می‌باشد، گوشی‌هایی که قرار است در فصل چهارم سال ۲۰۱۸ رونمایی شوند.

سری میت که با عنوان میت ۱۰ در سال گذشته رونمایی شد، با میت ۱۰ شروع شد که دارنده یک صفحه نمایش LCD معمولی بود، در حالی که میت ۱۰ پرو دارای یک صفحه نمایش AMOLED بود و آخرین گزارش نشان می‌دهد که این استراتژی امسال هم پیاده خواهد شد اما با کمی تفاوت نسبت به سال گذشته.

با توجه به گفته‌های یک منبع صنعتی، میت ۲۰ پرو نه تنها دارنده یک نمایشگر از نوع OLED خواهد بود، بلکه یک مدل منحنی مانند Mate RS Porsche Design را ارائه خواهد کرد. حال اینکه نمایشگر تمام صفحه است و دارنده ناچ (شکاف بالای نمایشگر) خواهد بود و یا نه هنوز مشخص نشده است و در اینجا تنها به منحنی بودن نمایشگر اشاره شده است. علاوه بر این، منبع یاد شده می‌گوید که هواوی با ال‌جی که پنل نمایشگر Mate RS Porsche Design را ساخت، همکاری نخواهد کرد و قرار است با پنل ساز چینی که BOE نام دارد، همکاری نماید و تولید پنل‌های میت ۲۰ را به آن بسپارد. همچنین میت ۲۰ پرو دارنده نمایشگری است که در زیر آن یک اسکنر اثر انگشت جای گرفته است.

در مورد دیگر مشخصات هم باید بگوییم که عنوان شده سری میت ۲۰ دارنده پردازنده کیرین ۹۸۰ (هنوز رونمایی نشده) خواهند بود و میت ۲۰ پرو که گل سرسبد اصلی این سری است با دوربین ۵گانه روانه بازار فروش خواهد شد. این ۵گانه شامل دوربین سه‌گانه در پنل پشت (مشابه پی ۲۰ پرو) و دوربین دوگانه در پنل جلو خواهد بود.

در حال حاضر، هیچ چیز به طور رسمی تایید نشده است و هواوی هنوز در مورد این اظهارات واکنشی نشان نداده است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

3 × 5 =