جذب نویسنده در نیوتک (+ دستمزد)

12

با درود فراوان به تمامی خوانندگان و بازدید کنندگان محترم وب سایت خبری نیوتک. سایت نیوتک در نظر دارد برای انتشار مطلب در بخش “بررسی تخصصی” سایت با نویسندگان واجد شرایط همکاری نماید. لذا از تمامی دوستان و اشخاصی که توانایی انتشار مطالب در این حوزه را دارند، دعوت می‌نماید تا در صورت تمایل به تحریریه نیوتک اضافه شوند.

اما نکته مهمی که بسیاری از دوستان علاقمند قطعا به آن توجه خواهند داشت، دستمزد است که سایت نیوتک تصمیم گرفته این مسئله را بر عهده دوستان نویسنده قرار دهد و بدین خاطر نویسندگان گرانقدر پیشنهاد خود را به سایت ارائه نمایند.

نکات مهم:

۱ – نویسندگان باید از هرگونه کپی کاری در انتشار پست‌های خود بپرهیزند. زیرا انتشار اینگونه از پست‌ها موجب خسارت به سایت می‌شود. البته باید گفت که قبل از انتشار هر پست، سایت به بررسی دقیق آن خواهد پرداخت.

۲ – نویسندگی بصورت دور کاری خواهد بود.

در صورت تمایل برای عضویت در تیم تحریریه نیوتک از طریق ایمیل info@newteck.ir و یا بخش تماس با ما ارتباط حاصل فرمایید.

 

12 دیدگاه

 1. سلام میخواستم بدونم شرایط شما چی هستش. من آشنایی خوبی با زبان انگلیسی دارم و تو چندتا سایت هم کار کردم. بعد اینکه بررسی تخصصی چه طوری انجام میشه؟ یک محصول رو در اختیار قرار میدید روش بررسی انجام بشه و یا اینکه از منابع خارجی قرار هستش این کار صورت بگیره.

   
  • با سلام و احترام
   بله آشنا بودن با زبان انگلیسی یکی از شرایط مهم هستش چون که محصولی در اختیار کاربر قرار نمگیره، بلکه کاربر باید با ترجمه منابع خارجی معتبر، محصول مورد نظر که سایت به اون اعلام میکنه، مورد بررسی قرار بده.

    
 2. سلام من تا حالا تو سه تا سایت کار کردم و توانایی بالایی دارم. امیدوارم بتونیم با هم همکاری کنیم. رزومه خودمو با دستمزد پیشنهادیم براتون میفرستم.

   
 3. دوستان گول نخورید اینا همشون دزد هستن . کار میکنین آخرشم از پول خبری نیست من تا حالا خیلی اینجوری سرم کلاه رفته.

   
 4. سلام تو بقیه بخش ها نویسنده نمیخواین؟ من تو بخش خودرو خیلی توانایی دارم و خودم یک وبلاک تو رزبلاک میچرخوندم که چند روز پیش به لطف از بین رفتن تمام اطلاعات رزبلاگ، نابود شد. اگه قصد همکاری داشتین خوشحال میشم از طریق ایمیل بهم خبر بدین.

   
  • با سلام و احترام
   بله شاید تو سایر بخش ها جذب نویسنده داشته باشیم که البته بعدا اطلاع رسانی می کنیم. ولی فعلا بخش بررسی سایت برای ما مهم هستش.

    
  • با سلام و احترام
   در هر صورت میزان کلمات تو هر پست با هم تفاوت داره شاید به نفع شما باشه که بصورت کلمه ای پیشنهاد بدین. با این حال هر جور پیشنهاد بدین ما بررسی میکنیم.

    

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید