نمایشگر لمسی ۵۰٫۵ اینچی مایکروسافت با نام Surface Hub 2 رونمایی شد

0

مایکروسافت نمایشگر لمسی ۵۰٫۵ اینچی ساخته که مجهز به ویندوز ۱۰ است. با قراردادن چهار نمایشگر می توان یک مگاتبلت ساخت.

مایکروسافت از یک نمایشگر لمسی عظیم ۵۰٫۵ اینچی به نام Surface Hub 2 رونمایی کرده که قرار است جایگزین وایت برد شود. همچنین با اتصال ۴ نمایشگر Surface Hub 2 به یکدیگر می توان یک مگاتبلت ساخت.

این نمایشگر عظیم مجهز به ویندوز ۱۰ است و هرچند هنوز قیمت آن اعلام نشده، اما نسخه های پیشین آن به قیمت ۲۲ هزاردلار فروخته می شدند. به هرحال قیمت نسخه جدید با توجه به وایت برد الکترونیک گوگل تعیین خواهد شد و احتمالا حدود ۵ هزار دلار باشد.

مایکروسافت اعلام کرده آزمایش این محصول را برای برخی مشتریان تجاری آزمایش می کند و از ۲۰۱۹ برای فروش عرضه می شود.

به گفته پانوس پانای مدیر ارشد بخش محصولات مایکروسافت این نمایشگر لمسی عظیم به اعضای گروه هایی که از هم دور هستند کمک می کند تا راحت تر باهم همکاری کنند.

او در این باره می گوید: باید دستگاهی مخصوص گروه ها و محیط های جدید ساخته شود تا به مردم کمک کند در محل کار، خانه یا هنگام سفر با یکدیگر همکاری کنند.

به هرحال Surface Hub 2 دارای نمایشگر ۴K است و در آن از فناوری های جدید Microsoft Teams, Microsoft Whiteboard, Office 365, Windows 10 و ابر هوشمند مایکروسافت استفاده می شود.

دوربین های ۴K که همراه دستگاه می چرخند با بلندگوها یکپارچه شده اند و طیفی از میکروفون ها به همه اجازه می دهند تاخود را در اتاق جلسه احساس کنند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه × سه =