تست باتری اسمارتفون G7 ThinQ ال‌جی

0

اسمارتفون G7 ThinQ آخرین و قوی‌ترین گوشی ساخت شرکت کره‌ای ال‌جی است که به تازگی رونمایی شده است. در این پست قصد داریم باتری این دستگاه را بررسی کنیم تا ببینیم خریداران این گوشی در زمینه باتری تا چه میزان می‌توانند روی این دستگاه حساب باز کنند.

اسمارتفون G7 ThinQ دارنده یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری است که کمی نسبت به اندازه صفحه نمایش آن و دیگر پرچمداران بازار کم ظرفیت محسوب می‌شود. ولی به هر حال برای ما جالب خواهد بود که بفهیم آیا ال‌جی از فناوری هوشمندانه‌ای استفاده کرده تا بتواند مدت زمان نگه‌داری شارژ این گوشی را بیشتر نماید تا کاربران با خیال راحت از آن استفاده نمایند. البته ال‌جی در نمایشگر این گوشی فناوری را به کار برده که سبب می‌شود روشنایی نمایشگر بیشتر شود و بازده باتری آن هم بالاتر رود.

G7 ThinQ در آزمون باتری، ۷ ساعت و ۲۰ دقیقه خدمت‌دهی کرد، که کمتر از میانگین خدمت‌دهی یک گوشی پرچمدار سال ۲۰۱۸ است. البته نه زیاد، اما هنوز هم کمتر از حد متوسط ​​است. شما می‌توانید نتایج G7 ThinQ را با سایر گوشی‌ها پرچمدار را ببینید و خودتان مقایسه کنید.

یکی دیگر از جنبه های مهم تجربه باتری، مدت زمان لازم برای شارژ تلفن است.

خوشبختانه LG G7 ThinQ از شارژ سریع پشتیبانی می‌کند و طبق آزمایشی که انجام شد باتری آن در ۱ ساعت و ۴۲ دقیقه (۱۰۲ دقیقه) گوشی را از ۰ تا ۱۰۰ درصد به طور کامل شارژ می‌کند. این میزان ال‌جی G7 ThinQ را فعلا بهترین گوشی پرچمدار ۲۰۱۸ می‌کند که در کمترین زمان ممکن شارژ می‌شود. ولی هنوز هم گوشی وان پلاس ۵ تی با مدت زمان شارژ ۹۳ دقیقه، عملکرد فوق العاده‌ای را از خود به جا گذاشته است.

لازم به ذکر است که پرچمدار ۲۰۱۸ ال‌جی همچنین از شارژ بی سیم از طریق استاندارد Qi هم پشتیبانی می‌کند، بنابراین شما می‌توانید از شارژرهای مختلف بی سیم برای شارژ کردن آن استفاده کنید. هرچند شارژر بی سیم در جعبه این گوشی وجود ندارد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پنج × 1 =