کارت‌های حافظه microSD PRO Endurance سامسونگ در سه نسخه معرفی شدند

0

سامسونگ امروز کارت‌های microSD جدید خود را از سری PRO Endurance معرفی کرد که هدف آن ۲۵ برابر استقامت بیشتری نسبت به کارتهای PRO EVO است. خانواده PRO Endurance شرایط مورد نیاز برای ذخیره سازی قابل اعتماد را فراهم می‌کنند و برای ویدیوهای معمولی و ویدیوهای نظارتی (گرفته شده توسط دوربین‌های مدار بسته) مناسب هستند.

کارت های microSD جدید سامسونگ در سه اندازه – ۳۲ گیگابایتی، ۶۴ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایتی در نظر گرفته شده است که سرعت تا ۱۰۰ مگابایت در ثانیه خواندن متوالی و ۳۰ مگابیت در ثانیه نوشتن متوالی را ارئه می‌دهند. هر سه نوع نیز با توجه به ظرفیت، قابلیت آنها متفاوت است. به عنوان مثال، مدل ۱۲۸ گیگابایتی قابلیت ۴۳۸۰۰ ساعت ضبط ویدئو را به شما ارائه می‌دهد، مدل ۶۴ گیگابایتی آن ۲۶۲۸۰ ساعت و کمترین آن ۱۷۵۲۰ ساعت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آنها همچنین با کلاس UHS-I Class 1 و Class 10 سازگار هستند و می‌توانند در شرایط بسیار سخت از -۲۵ تا ۸۵ درجه سلسیوس فعالیت کنند، آن‌ها دارای گواهی IPX7 و همچنین مقاومت در برابر اشعه ایکس و مغناطیسی می‌باشند.

قیمت نسخه ۳۲ گیگابایتی این کارت حافظه جدید سامسونگ ۲۴٫۹۹ دلار است، برای خرید نسخه ۶۴ گیگابایتی شما باید ۴۴٫۹۹ هزینه کنید در حالی که بزرگترین کارت یعنی نسخه ۱۲۸ گیگابایتی حدود ۸۹٫۹۹ دلار قیمت در پی خواهد داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

شانزده + بیست =