اولین گوشی ۵G هواوی در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ عرضه می شود، شاید Mate 30 لقب بگیرد

0

آنگونه که به نظر می‌رسد ما بیش از هر زمان دیگری در حال نزدیک شدن به نسل پنجم ارتباطات یعنی ۵G هستیم. در این مدت زیاد شنده‌ایم که بسیاری از کمپانی‌ها سعی دارند برنامه‌های خود برای عرضه محصولات مبتنی بر این نسل ارتباطات را اعلام نمایند. کمپانی هواوی که فعالیت بسیاری در فناوری‌های مرتبط با نسل پنجم ارتباطات ۵G دارد، به تازگی یک کنفرانس در همین رابطه برگزار کرده است که یک اسلاید مربوط به آن به بیرون درز کرده و اطلاعاتی را درباره زمان عرضه محصولات مبتنی بر ۵G این شرکت را مشخص نموده است.

مطابق اطلاعات مندرج در این اسلاید، هواوی نخستین گوشی ۵G خود را در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ روانه بازار فروش می‌نماید، اما قبل از آن و در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ نخستین هات‌اسپات ۵G خود را عرضه خواهد کرد.

انتظار می‌رود که هر دو محصول هواوی از تراشه مودم Balong 5G01 ساخت هواوی که در نمایشگاه MWC 2018 به نمایش درآمد، بهره ببرند.

با توجه به جدول زمانبندی انتشار گوشی هوشمند مبتنی بر ۵G هواوی در نیمه دوم سال ۲۰۱۹، فرض بر این است که گوشی هوشمند مورد بحث می‌تواند Mate 30 باشد. البته اگر سری میت ۱۰ که در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ عرضه می‌شوند، همانند سری جدید P10 که P20 نامیده شد، Mate 20 لقب بگیرد و بدین ترتیب ما شاهد عرضه گوشی سری جدید میت با عنوان Mate 30 باشیم.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

6 + 2 =