برنامه هواوی برای فروش بیش از ۲۰ میلیون واحد از گوشی‌های سری P20

0

کمپانی هواوی یکی از برترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند در جهان است که هم اکنون بعد از دو کمپانی مشهور سامسونگ و اپل در رده سوم پرفروشترین برندهای عرضه کننده گوشی قرار دارد و بنابر اظهارات مسئولان این شرکت، قصد دارد تا روزی از رده سوم به رده اول تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند برسد و جای سامسونگ را بگیرد. یکی از مواردی که هواوی به آن دلبسته است تا بتواند رشد فروش خود را افزایش دهد، عرضه گوشی‌های پرچمدار با نوآوری‌های ویژه است. این شرکت به همین منظور سری گوشی‌های پی ۲۰ را در اواخر ماه میلادی گذشته رونمایی کرد که با نوآوری‌های خود، بازخورد مثبتی را چه از طرف علاقمندان به گوشی‌های هوشمند و همچنین از سوی منتقدان دریافت کرده است.

در همین حال مدیر اجرایی هواوی عنوان داشته که این شرکت قصد دارد تا در سال جاری میلادی بیش از ۲۰ میلیون واحد از سری P20 را روانه بازار فروش نماید و به فروش برساند. وی در ادامه عنوان داشته که شرکت هواوی برای تحقیق و توسعه بیش از سایر شرکت‌ها سرمایه گذاری کرده است و تیم تحقیق و توسعه این شرکت ده‌ها برابر بیش از سایرین نوآوری ارائه داده است.

سری پی ۲۰ شامل سه گوشی پی ۲۰، پی ۲۰ پرو و پی ۲۰ لایت است که البته پی ۲۰ لایت در برخی از کشورها همچون ایران با عنوان نوا ۳ ای – Nova 3e عرضه شده است. نقطه عطف این سه گوشی دوربین سه‌گانه پی ۲۰ پرو است که این سه‌گانه شامل سه لنز ۴۰ مگاپیکسلی، ۲۰ مگاپیکسلی و ۸ مگاپیکسلی است. البته جدا از دوربین، هر سه گوشی از نمایشگر تمام صفحه ناچ‌دار (شکاف بالای نمایشگر همانند آیفون ۱۰) بهره می‌برند و ترکیب رنگ آنها هم بسیار چشم نواز است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه + هفده =