۷ اردیبهشت منتظر رونمایی از اسمارتفون نوکیا X باشید

0

نوکیا چند سال پیش بود که از اسمارتفون نوکیا ایکس – NOKIA X که نخستین گوشی اندرویدی این شرکت هم به حساب می‌آمد، رونمایی به عمل آورد و آن را روانه بازار فروش نمود. اکنون تولید و عرضه این گوشی متوقف شده است اما بنابر خبرهایی که امروز بدست آمده، نوکیا قصد دارد این گوشی دوباره را وارد بازار نماید.

همانگونه که مشاهده می‌کنید، تصویری از یک گوشی نوکیا با برچسب X منتشر شده که بر روی آن تاریخ ۲۷ آوریل درج شده که این بدان معناست که ما باید در تاریخ ۲۷ آوریل – ۷ اردیبهشت منتظر رونمایی از این موبایل تازه باشیم.

در تصویری که ما می‌بینیم، پوشش شیشه ای ۲٫۵D و فریم فلزی این گوشی نوکیا نیز نمایان است.

در هر صورت ما نمی‌توانیم در حال حاضر به شما بگوییم که این گوشی نوکیا، پرچمدار است و یا یک گوشی میان رده. اما مطمئنا طی روزهای آینده ما می‌توانیم این مسئله را بفهمیم.

البته یک نکته در این بین وجود دارد و آن این است که علامت X می‌تواند به نوکیا ۱۰ اشاره داشته باشد؛ همانگونه که ما در آیفون X این مسئله را دیدیم و در واقع حرف X به عدد ۱۰ اشاره داشت و شاهد رومایی اپل از آیفون ۱۰ بودیم. اکنون و بر اساس همین تجربه می‌توانیم حدس بزنیم که منظور نوکیا شاید گوشی نوکیا ۱۰ باشد که در برخی خبرها داشتیم که این گوشی پرچمدار است و با چندین لنز دوربین قدرتمند عرضه خواهد شد.

در هر صورت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی، نیوتک را در روزهای آینده دنبال کنید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

10 + 12 =