تماشا کنید: آیفون ۱۰ پلاس در رنگ طلایی و نسخه دو سیم‌کارت

0

اگر سایت را دنبال کرده باشید، مطمئنا مطلع هستید که اپل قصد دارد در سال ۲۰۱۸ از سه گوشی آیفون مشابه آیفون ۱۰ رونمایی به عمل بیاورد. این سه نسخه شامل نسخه ارتقا یافته از آیفون ۱۰ فعلی، آیفون ۱۰ پلاس (دارنده نمایشگر ۶٫۵ اینچی از نوع OLED) و آیفون ۶٫۱ اینچی از نوع پنل LCD می‌باشد که این گوشی ارزان‌ترین در بین آیفون‌های سال ۲۰۱۸ خواهد بود.

جدیدترین شایعات مربوط به آیفون‌های ۲۰۱۸ نشان می‌دهد که دو دستگاه مبتنی بر پنل OLED می‌توانند در یک رنگ جدید یعنی طلای نیز عرضه شوند. اکنون یک ویدیو مفهومی از آیفون ۱۰ پلاس در رنگ طلایی منتشر شده که عملا طراحی نهایی آیفون ۶٫۵ اینچی سال ۲۰۱۸ اپل را برای ما مشخص می‌کند.

 

جدا از نشان دادن طراحی جدید آیفون ۱۰ پلاس و نشان دادن این گوشی در رنگ طلایی، ویدیو مذکور، دو سیم کارته بودن آیفون ۱۰ پلاس را هم به تصویر می‌کشد. این مسئله برای نخستین بار است که در یک گوشی آیفون صورت می‌پذیرد.

عنوان شده است که سال ۲۰۱۸ سال هیجان انگیزتری برای طرفداران محصولات اپل خواهد بود. عنوان شده که قرار بر این است که هر سه دیوایس اپل در سال ۲۰۱۸ از دوربین TrueDepth بهره‌مند باشند؛ این بدان معناست که قابلیت تشخیص چهره Face ID در هر سه گوشی قابل دسترس است.

این سه آیفون ۲۰۱۸، احتمالا در ماه سپتامبر – شهریور ۹۷ رسما رونمایی خواهند شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

16 + 2 =