بازی Sniper Ghost Warrior 3 از مرز فروش ۱ میلیون نسخه عبور کرد!

0

در ماه آوریل سال ۲۰۱۷ میلادی بود که شرکت CI Games نسخه سوم از فرنچایز محبوب خود یعنی تک تیر انداز: جنگجوی شبه – Sniper: Ghost Warrior را عرضه کرد. این بازی اگرچه با پوشش خبری بسیار عرضه شد و در دسترس کاربران سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی قرار گرفت؛ اما پس از عرضه با مشکلات و باگ‌های گرافیکی روبه‌رو شد و چند نقد و بررسی ضعیف دریافت کرد.

همین موضوع عامل مهمی شد تا عنوان Sniper: Ghost Warrior 3 در ابتدای عرضه با شکست مواجه شود و نتواند فروش مورد نظر را کسب کند. اما اخیرا طی آمارهایی که شرکت CI Games منتشر کرده؛ این عنوان پس از گذشته تقریبا ۱۱ ماه از عرضه توانسته است از مرز فروش ۱ میلیون نسخه عبور کند و این موفقیت خوبی برای نسخه سوم اسنایپر به حساب می‌آید.

همچنین به تازگی مقامات شرکت CI Games سرانجام سکوت خود درباره مشکلات پیش آمده بر سر راه Sniper: Ghost Warrior 3 را شکستند و متن زیر را در توییتر ارسال کردند :

” عنوان Sniper Ghost Warrior 3 بزرگترین بازی بود که ما آن را توسعه داده و عرضه کردیم؛ و علارغم دید منفی که برخی رسانه ها در مواجه با این عنوان در ابتدای عرضه آن داشتند، ما به سختی بر روی ارتقاء کیفیت آن کار و تلاش کردیم. حال از موفقیت این بازی و فروش بالای آن خرسند هستیم. “

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پنج − 2 =