سونی H8266 با نمایشگر تمام صفحه و اسنپدراگون ۸۴۵ در آنتوتو نمایان شد

0

در حالی که ساخت گوشی‌های بدون حاشیه و با نمایشگر تمام صفحه با نسبت تصویر ۹:۱۸ در دستور کار بسیاری از شرکت‌های تولید کننده موبایل قرار دارد و بسیاری از شرکت‌ها هم در این راستا موبایل‌های بسیاری را روانه بازار فروش نموده‌اند، اما سونی در این بازار منفعل عمل کرده است و هنوز هم به طراحی قدیمی خود وابستگی شدیدی دارد. اما امروز به نظر می‌رسد کمی میتوان امیدواری را به دل طرفداران گوشی‌های سونی آورد، چراکه یک گوشی از این شرکت با عنوان سونی H8266 در بنچمارک آنتوتو نمایان شده است که نوع رزولوشن نمایشگر آن، نشان می‌دهد این بار سونی قصد دارد یک گوشی بدون حاشیه و با نمایشگر تمام صفحه با نسبت تصویر ۹:۱۸ را عرضه نماید.

همانگونه که در لیست بنچمارک آنتوتو نمایان است، سونی H8266 دارای یک نمایشگر تمام صفحه با نسبت تصویر ۹:۱۸ و رزولوشن ۱۰۸۰ در ۲۱۶۰ پیکسلی می‌باشد که یک پردازنده پرقدرت و هشت هسته‌ای اسنپدراگون ۸۴۵ در کنار تراشه گرافیکی آدرنو ۶۳۰ آن را ساپورت می‌نماید.

رم دستگاه در این لیست ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی آن نیز ۶۴ گیگابایتی ذکر شده است. تلفن مذکور، پلتفرم اندروید ۸٫۰ اوریو را اجرا می‌کند.

آنتوتو گاهی جزئیات دوربین را نیز فاش می‌سازد، اما این بار مشخصات دوربین سونی H8266 را در لیست منتشره خود نیاورده است، اما در گذشته گفته شده بود این موبایل سونی دارنده دوربین دوگانه ۱۲ مگاپیکسلی در پنل پشت و دوربین سلفی ۱۵ مگاپیکسلی در پنل جلو می‌باشد.

در هر صورت، سونی در نمایشگاه موبایل بارسلون MWC 2018 که در اواخر همین ماه میلادی برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت و مطمئنا اگر این گوشی آماده رونمایی باشد، ما آن را در این نمایشگاه خواهیم دید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

یازده + 18 =