جدیدترین کیت رم جی.اسکیل، سرعت DDR4 را تا ۴۷۰۰ مگاهرتز افزایش می‌دهد

0

رکوردها به معنای شکسته شدن است و کمپانی سازنده حافظه رم جی.اسکیل – G.Skill یکی از آنها را با کیت رم پرسرعت خود شکسته است. جی.اسکیل این کار را با کیت رم Trident Z RGB DDR4-4700 انجام داده است که ۱۰۰ مگاهرتز سریع‌تر از سایر کیت‌های حافظه رم در بازار است.

باید گفت هر کسی نیازی به یک رم با فرکانس فوق العاده بالا ۴۷۰۰ مگاهرتزی ندارد و تنها اورکلاکرها هستند که بسیار علاقمند به داشتن چنین رم‌هایی هستند که از نظر قیمت هم بسیار گران قیمت هستند.

جی.اسکیل در سپتامبر سال گذشته یک کیت رم ۱۶ گیگابایتی DDR4 با سرعت ۴۶۰۰ مگاهرتزی را عرضه کرد که در آن زمان سریع‌ترین در نوع خود بود و همان زمان این شرکت اشاره کرد که قبلا “سرعت ۴۶۰۰ مگاهرتزی در رم‌های DDR4 تنها با اورکلاکینگ شدید و با خنک کننده نیتروژن مایع قابل دستیابی بود. البته کمتر از یک هفته بعد، کرسیر – Corsair با عرضه یک کیت رم DDR4-4600 با ظرفیت ۱۶ گیگابایت برای جی.اسکیل خط و نشان کشید.

کیت رم Trident Z RGB DDR4-4700 جی.اسکیل با ظرفیت ۱۶ گیگابایتی (۲x8 گیگابایتی) و مجهز به قطعات سامسونگ B-die IC در دسترس است. تایمینگ کیت رم مذکور نیز ۱۹-۱۹-۱۹-۳۹ است و با ولتاژ ۱٫۵ ولت فعالیت می‌کند.

جی.اسکیل در این رابطه عنوان داشته:

“این کیت رم با نام Trident Z RGB DDR4-4700 برای قدرت بالا طراحی شده است و سرعتش از طریق تست استرس بر روی مادربرد MSI Z370I Gaming Pro Carbon AC و پردازنده اینتل Core i7-8700K به اثبات رسیده است.”

کیت جدید در سه ماهه دوم امسال در دسترس خواهد بود. جی.اسکیل نگفته است که این کیت رم چقدر هزینه در پی خواهد داشت، اما به عنوان مثال می‌توانیم به کیت رم ۱۶ گیگابایتی DDR4-4600 اشاره کنیم که با قیمت ۴۰۰ دلار به فروش می‌رسد و با توجه به این مسئله، مطمئنا این کیت رم جدید کمی گران‌تر خواهد بود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

19 + ده =