آسان‌ترین و سریع‌ترین راه دانلود آهنگ از ساندکلاد

2

ساندکلاد – SoundCloud، یک سرویس پخش آنلاین انواع محتوای صوتی از قبیل پادکست و موسیقی است که مدتی در کشور ما فیلتر شده بود و به تازگی از فیلتر در آمده است. البته در هنگام فیلتر هم بسیاری از کاربران ایرانی با استفاده از ابزارهای اضافی از این سرویس استفاده می‌نمودند. اما بسیاری از کاربرانی که خواستار دانلود از این سرویس جهانی می‌باشند، نمی‌دانند چه کاری باید انجام دهند، چراکه ساندکلاد تنها ابزار آپلود و پخش است و کاربران می‌توانند تنها موسیقی را گوشی دهند و نمی‌توانند آن را دانلود نمایند. امروز اما، ما در نیوتک یک سایت را به شما معرفی می‌کنیم که بسیار ساده می‌توانید دانلود موسیقی مورد علاقه خود از ساندکلاد را انجام دهید. با ما همراه باشید.

۱ – در ابتدا به سایت ساندکلاد رفته و موسقی خود را جستجو و آن را در صفحه جدید باز نمایید.

۲ – در صفحه جدید باز شده، URL موسیقی مورد نظر خود را کپی کنید.

۳ – به سایت soundcloudmp3.org رفته و URL کپی شده خود را در بخش مورد نظر پیست – Paste کنید و بر روی Download MP3 کلیک نمایید.

۴ – بعد از کلیک کردن بر روی Download MP3 به صفحه جدید هدایت می‌شوید که جمله Finished, click here to download your MP3! بر روی صفحه نمایان است و در زیر آن Download MP3 قرار دارد.

۵ – بعد از کلیک نهایی بر روی Download MP3، دانلود موسیقی شما آغاز خواهد شد.

ما سعی کردیم که بصورت کاملا ساده و جامع این آموزش را برای شما تشریح کنیم. مطمئنا بعد از یکبار دانلود کردن و استفاده کردن از این سایت، در دفعات بعد بسیار با سرعت، دانلود خود را انجام خواهید داد.

در صورت داشتن هرگونه سوالی ما پاسخگوی شما خواهیم بود، در بخش دیدگاه‌ها، سوالات خود را مطر ح نمایید.

 

2 دیدگاه

  1. آقا دمتون گرم هرجا گشتم یک راه بدرد بخور پیدا نکردم این راهی که شما گفتین خیلی ساده بود. اگه براتون مقدوره در مورد راه آسون دانلود از یوتیوب هم مطلب بنویسید.

     

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

نه + 17 =