ویدیوی تبلیغاتی اپل از قدرت دوربین سلفی آیفون۱۰ در ایجاد عکس‌های پرتره

0

اپل به تازگی آگهی تلویزیونی جدیدی را منتشر ساخته که در آن عظمت و قدرت دوربین سلفی TrueDepth آیفون ۱۰ و نحوه عملکرد Portrait برای ایجاد عکس های هنری را به نمایش می‌کشد.

این ویدیو که ۳۰ ثانیه‌ای است، شامل نورپردازی پرتره – Portrait Lighting می‌باشد که نورپردازی استودیو مصنوعی را به صورت جلوه نشان می‌دهد. در مورد ویژگی Portrait Lighting باید گفت که این امکان را به کاربران می‌دهد که بتوانند با فوکوس بر موضوع اصلی عکس، موضوعات دیگر و اضافی درون عکس را از کانون توجه دور کند و کیفیت عکس گرفته شده را بالا ببرد.

عکس‌ها مطمئنا در ویدیو بسیار شگفت انگیز است، اما اپل یک سلب مسئولیت را مطرح کرده که در آن عنوان شده این شرکت از ابزارهای اضافی برای ایجاد گرفتن عکس‌های سلفی استفاده کرده است. بدون شک عکاسان برای گرفتن این چنین عکس‌هایی از نور بالا و موضوعات و زمینه‌های خاص انتخاب شده استفاده می‌کنند.

اگر شما آیفون ۱۰ داشته باشید، محال است بتوانید چنین تصاویری را با دوربین سلفی گوشی خود به ثبت برسانید و یا اینکه اگر با این ویدیو مجذوب خرید آیفون ۱۰ شده‌اید باید بگوییم بعد از خرید نمی‌توانید چنین تصاویری را با دوربین سلفی آیفون ۱۰ ایجاد کنید، مگر این که مایل باشید ساعت‌ها وقت بگذارید و تنظیم و پردازش هر عکس را انجام دهید.

بخوانید؛

 

در مجموع باید بگوییم که دوربین سلفی آیفون ۱۰ آنچنان که در این ویدیو نشان می‌دهد، قدرتمند نیست و این فقط یک تبلیغات اقوا کننده از سوی اپل می‌باشد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

شانزده − شش =