ال‌جی از مانیتور ۲۷ اینچی ۲۷UK650-W مجهز به رزولوشن ۴K و فناوری HDR و FreeSync رونمایی کرد

0

ال‌جی امروز از مانیتور جدید ۲۷ اینچی خود تحت عنوان (۲۷UK650-W) رونمایی کرده است؛ مانیتور مذکور توسط پنل IPS ساخته شده است و رزولوشن ۲۱۶۰ در ۳۸۴۰ پیکسلی (۴K) را ارائه می‌دهد و همچنین از فناوری FreeSync کمپانی AMD نیز پشتیبانی می‌نماید. علاوه بر این، مانیتور جدید ال‌جی محتوای HDR10 را هم ساپورت می‌کند، هرچند به نظر نمی‌رسد گواهی DisplayHDR را اخذ کرده باشد.

گفته شده است که مانیتور ال‌جی ۲۷UK650-W دارای سطح روشنایی نمایشگر ۳۵۰ نیت است. این ۵۰ نیت کمتر از DisplayHDR 400 است و بسیار کمتر از DisplayHDR 1000.

همچنین مانیتور جدید ال‌جی دارای نسبت کنتراست ۱۰۰۰: ۱ و کنتراست پویا ۵,۰۰۰,۰۰۰: ۱، زمان پاسخ ۵ میلی ثانیه و زاویه دید ۱۷۸ درجه است.

پنل‌های IPS عموما رنگ‌های بهتری را نسبت به پنل‌های ارزان قیمت TN تولید می‌کنند. در این مورد، مانیتور ۲۷UK650-W دارای ۹۹ درصد پوشش طیف رنگ sRGB است، که برای طراحان گرافیک (حداقل بر روی کاغذ) مناسب است.

مانیتور ال‌جی ۲۷UK650-W دارای حاشیه کم در اطراف نمایشگر در سه طرف است، اگرچه در پایین نمایشگر حاشیه پیرامون نمایشگر زیاد می‌باشد. این مانیتور از نظر ارگونومیک، تنظیمات ارتفاع، چرخش و شیب را ارائه می‌دهد. از نظر اتصالات، هیچگونه پورت USB در این دستگاه رویت نمی‌شود، اما دو ورودی HDMI و DisplayPort در دسترس هستند.

قیمت مانیتور ال‌جی ۲۷UK650-W در حدود ۵۵۰ دلار اعلام شده است که برای یک مانیتور که رزولوشن ۴K را ساپوت می‌کند، بد نیست. فروش این مانیتور از اوایل ماه فوریه آغاز خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه × 2 =