آسان‌ترین و سریع‌ترین راه برای تشخیص گوشی اصلی از تقلبی

0

شاید شما هم دوست داشته باشید، بدانید که گوشی شما اصلی است و یا تقلبی. گوشی‌های تقلبی به علت اینکه تحت کنترل هیچ مرجعی نبوده‌اند، ممکن است با تشعشات غیر نرمال سبب مشکلاتی در سلامتی فرد دارنده گوشی شوند و همچنین به علت نداشتن قطعات سخت افزاری اصلی عملکردی به مراتب ضعیف‌تر از یک گوشی ارجینال خواهند داشت. حال این سوال پیش می آید که چه راه هایی برای تشخیص گوشی تقلبی وجود دارد؟ چراکه گوشی‌های تقلبی دقیقا مشابه گوشی های اصلی هستند و در ظاهر هیچ تفاوتی با آنها ندارند. مطمئنا راهی که به ذهن شما خطور می‌کند، حضور در نمایندگی رسمی شرکتی که گوشی شما متعلق به آن می‌باشد، است. اما اگر نمایندگی رسمی در دسترس نبود، باید چه کاری انجام داد؟ ما اینجا آسان‌ترین و سریع‌ترین راه برای تشخیص گوشی اصلی از تقلبی را به شما آموزش می‌دهیم. تا انتها با نیوتک همراه باشید.

۱ – در ابتدا به سایت imei.info مراجعه نمایید.

۲ – در بخش ENTER IMEI شناسه و یا IMEI گوشی خود را وارد کنید و دکمه CHECK را بزنید. برای بدست آوردن آسان شناسه و یا IMEI گوشی خود می‌توانید کد دستوری # ۰۶ # * را شماره گیری نمایید.

با انتخاب گزینه من ربات نیستم و زدن دکمه CHECK، به صفحه جدیدی وارد می‌شوید که اگر گوشی شما اصل باشد، اطلاعات گوشی شما همانند تصویر زیر به نمایش در می‌آید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در این زمینه در بخش دیدگاه‌ها، مطرح نمایید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

نوزده − پنج =