مدیر عامل وان پلاس؛ وان پلاس 6 مجهز به اسنپدراگون 845 در فصل دوم 2018 رونمایی می‌شود

0

مدیر عامل کمپانی چینی وان پلاس می‌گوید که این شرکت به دنبال مذاکره با اپراتورهای مخابراتی ایالات متحده است تا گوشی‌های هوشمند خود را در این کشور نیز عرضه کند. وی ادامه داد که پرچمدار بعدی این شرکت در فصل دوم سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

Pete Lau، مدیر عامل شرکت وان پلاس، امروز اعلام کرد که گوشی جدید بعدی شرکت، احتمالا با نام وان پلاس ۶، در اواخر سه ماهه دوم سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و به پردازنده پرقدرت اسنپدراگون ۸۴۵ نیز مجهز خواهد گشت. پرفروش‌ترین گوشی هوشمند این شرکت اکنون وان پلاس ۵T است که در اواخر سال گذشته میلادی عرضه شد و در حال حاضر سریع‌ترین و بهترین تلفن همراه این شرکت هست. این جایگاه قبلا متعلق به وان پلاس ۵ بود که در اواخر ژوئن سال گذشته عرضه شد.

بخوانید؛

 

علاوه بر این، لئو گفت که وان پلاس در سال جاری درباره فروش دستگاه‌های خود از طریق یک یا چند اپراتور مخابراتی در ایالات متحده مذاکره می‌کند.

تحلیلگران برآورد می‌کنند که ۸۵ تا ۹۰ درصد از مصرف کنندگان گوشی در ایالات متحده از طریق اپراتورهای موبایل خود گوشی‌های خود را خریداری می‌کنند، این بدان معناست که وان پلاس در حال حاضر از این بخش بزرگ بازار بی بهره است. انجام یک معامله با یک یا چند اپراتور مخابراتی ایالات متحده، به وان پلاس اجازه دسترسی به میلیون‌ها مشتری جدید بالقوه را می‌دهد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

3 × 4 =