به دستور مدیرعامل سایپا افزایش قیمت ۱۴ میلیون تومانی سراتو آپشنال لغو شد

0

به دستور مدیرعامل سایپا افزایش قیمت ۱۴ میلیون تومانی سراتو آپشنال لغو شده است.

بعد از اینکه سایپا افزایش قیمت ۱۴ میلیون تومانی را برای خودرو سراتو آپشنال اعمال کرده بود، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا بر عدم‌افزایش قیمت خودروی سراتو و عرضه با شرایط قبلی تأکید کرد.

محسن جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد، در راستای حمایت از مصرف کنندگان و سیاست‌های دولت خدمتگزار با اعلام دستور عدم افزایش قیمت سراتو به معاونت فروش و بازاریابی سایپا و بازگشت قیمت خودرو به شرایط قبل، موضوع افزایش قیمت در مقطع فعلی اجراء نمی‌شود.

وی در خصوص علل افزایش قیمت خودرو با توجه به افزایش هزینه‌های سربار تولید افزود: با کنترل هزینه‌های مرتبط با تولید و در راستای حمایت مستمر از مصرف کنندگان هزینه‌ها را کنترل خواهیم کرد.

بنا بر اعلام شرکت خودروسازی سایپا، در حال حاضر طرح ویژه فروش و تحویل فوری خودروی سراتو آپشنال با قیمت قبلی ۱۰۴٫۱۵۸٫۰۰۰ تومان در نمایندگی‌های سراسر کشور در جریان است.

شرکت سایپا دو روز پیش در اطلاعیه‌ای به نمایندگی‌های فروش قیمت جدید انواع خودروی سراتو را با توجه به افزایش نرخ ارز و نهاده‌های تولید اعلام کرد که براساس آن به قیمت سراتو اتوماتیک ۲۰۰۰ آپشنال به‌میزان ١٣٩،۶٩۵،٨٢١ریال بابت بیمه، خدمات، مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شماره‌گذاری اضافه شده بود، با این حساب قیمت سراتو آپشنال ۲۰۰۰ به ١١٨ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته بود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پانزده − سه =