قابلیت‌های جدید ریمیکس و ری‌پست به اینستاگرام افزوده شد

0

اینستاگرام به تازگی قابلیت جدیدی به نرم افزار خود اضافه کرده است که بر اساس آن کاربران می توانند تصاویری که در قسمت دایرکت مشابه با استوری برای دوستان خود ارسال می کنند را تغییر دهند.

این قابلیت که “ریمیکس – Remix” نام دارد، به کاربر اجازه می دهد تا تصاویری که دوستانش در دایرکت برایش ارسال کردند را ویرایش و با اضافه کردند تصویر خود، آن را دوباره برای وی ارسال کند.

برای استفاده از این قابلیت کافیست هنگام مشاهده پیام تصویری دوست خود در قسمت دایرکت، گزینه “reply” را لمس کنید. پس از آن، عکس مورد نظر را با تصویر خود ترکیب کنید و با ویرایش آن، با دوستان خود به شوخی بپردازید.

اگر هنگام ارسال تصویر گزینه “one view” را انتخاب کنید، مخاطب شما تنها یک دفعه می تواند تصویر شما را مشاهده کند و اما اگر گزینه “allow replay” را انتخاب کنید علاوه بر نمایش چندین باره تصویر، مخاطب شما می تواند به آن پاسخ دهد.

علاوه بر این، اینستاگرام قرار است قابلیت جدیدی به نرم افزار خود اضافه کند که بر اساس آن کاربران می توانند مطالب جالب را در اکانت خود بازنشر کنند. برای این کار کافیست روی علامت دو فلشی که در تصویر زیر نشان داده شده است کلیک کنند.

تصاویری از قابلیت “ریمیکس – Remix” را در زیر می‌بینید:

تصویری از قابلیت “ری‌پست – Repost” را در زیر می‌بینید:

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

17 + یازده =