سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاس در نسخه دختر هوشمند را عرضه کرد

0

روز گذشته سامسونگ یک نسخه رنگ جدید به گلکسی اس ۸ اضافه کرد. آن رنگ، قرمز بورگاندی یا قرمز شرابی بود و حال امروز سامسونگ برادر اس ۸ یعنی اس ۸ پلاس را در کانون توجه قرار داده است.

بخش اسپانیایی سامسونگ S8 Plus را با نام دختر هوشمند – SMARTgirl Limited Edition عرضه کرده که اساسا نسخه معمولی گلکسی اس ۸ پلاس را در رنگ صورتی – Rose Pink با حکاکی‌های جالب به نمایش می‌کشد.

گلکسی اس ۸ پلاس در نسخه دختر هوشمند توسط مدل و بازیگر معروف اسپانیایی یعنی Paula Echevarria معرفی شده است. درون این گوشی همان پردازنده اگزینوس ۸۸۹۵، دوربین ۱۲ مگاپیکسلی DualPixel، اسکنر عنبیه و نمایشگر تمام صفحه که سامسونگ آن را Infinity Display نامیده است، به کار گرفته شده است که ما در نسخه استاندارد هم شاهد آن بودیم.

گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ پلاس در نسخه دختر هوشمند در سایت اسپانیایی سامسونگ و در مرکز خرید Orange مادرید در دسترس است. قیمت این موبایل در حدود ۹۴۹ یورو است و فقط ۷۰۰۰ نسخه از آن فروخته می شود.

ضمنا برای مشاهده تمامی پست‌ها، ویدیوها، مقایسه‌ها درباره این گل سرسبد سامسونگ به صفحه گلکسی اس  ۸ پلاس در سایت مراجعه نمایید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

12 − 9 =