وان پلاس ۵تی در رنگ قرمز؛ وقتی زیبایی و جذابیت به چشم می‌آید

0

کمپانی وان پلاس در اواخر آبان ماه از اسمارتفون وان پلاس ۵تی پرده برداری کرد. این گوشی با طراحی بدون حاشیه و با نمایشگر تمام صفحه و دوربین دوگانه تنها در رنگ مشکی عرضه شد که آنطوری که باید و شاید طراحی زیبای این گوشی را به رخ نمی‌کشید. به همین سبب خبر رسیده است که نسخه قرمز رنگ این دستگاه به زودی وارد بازار خواهد شد تا این رنگ جذابیت‌های این گوشی را به نمایش بکشد.

امروز تصاویر نسخه قرمز رنگ این دستگاه منتشر شده است که این تصاویر نشان می‌دهد رنگ قرمز تا چه میزان می‌تواند به جذابیت یک دستگاه کمک کند. در این تصاویر طراحی زیبای وان پلاس ۵تی به چشم می‌آید و به نظر می‌رسد خریداران بیشتری ترغیب شوند تا این گوشی جدید را بخرند.

نسخه قرمز رنگ (Lava Red) تنها در ورژن رم ۸ گیگابایتی به همراه حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی در دسترس خواهد بود و سایر ویژگی‌های آن هم مشابه ورژن مشکی رنگ است و تفاوتی وجود ندارد. قیمت این نسخه در حدود ۵۳۰ دلار می‌باشد و فروش آن هم در روز ۱۷ دسامبر – ۲۶ آذر آغاز خواهد شد.

ضمنا برای مشاهده تمامی پست‌ها، ویدیوها، مقایسه‌ها درباره این گل سرسبد وان پلاس به صفحه وان پلاس ۵T در سایت مراجعه نمایید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه × 5 =