بروزرسانی جدید مرورگر Edge مشکل داغ شدن و تخلیه سریع باتری گوشی را برطرف می‌کند

0

در ماه گذشته بود که کمپانی مایکروسافت مرورگر اینترنت اج – Edge Browser را برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید در دسترس قرار داد. از آن زمان، مایکروسافت یک بروز رسانی را انجام داد که به شما اجازه می دهد تا رمزهای عبور خود را بین رایانه و تلفن هوشمند همگام سازی کنید.

در حال حاضر، در یکی دیگر از بروز رسانی های جدید به نظر می رسد برخی از مسائل و مشکلات مهم که کاربران به آن اعتراض داشتند مانند تخلیه بسیار شدید باتری تا حد زیادی برطرف گردیده است. در نسخه های قبل هنگامی که مرورگر در حال استفاده بود، گوشی خیلی گرم می شد و شما می توانستید تخم مرغ را بر روی آن سرخ کنید، که با این بروزرسانی مواردی که باعث این گرمای زیاد بود حذف شده اند.

پیشرفت های دیگری هم صورت گرفته است که به شما اجازه می دهد به راحتی بین صفحات و تب ها با سرعت بالایی به مرور بپردازید. پس از به روز رسانی، کاربران هم اکنون می توانند یک تم تیره اضافه و قابلیت سفارشی کردن ظاهر صفحات وب را داشته باشند.

کاربران با استفاده از نسخه های قبل در گزارش های خود می گفتند که ما مجبور بودیم Edge Browser را حذف کنیم و دوباره آن را نصب کنیم، امیدوار بودیم که مشکلات برطرف شده باشند. اما حالا این بروزرسانی می تواند کمک بسیاری به کاربران برای استفاده از این مرورگر اینترنتی کند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

یک × پنج =