رنو مگان جدید در نمایشگاه خودروی تهران رونمایی شد

0

شرکت نگین خودرو نماینده رسمى رنو فرانسه روز گذشته و در جمع خبرنگاران از رنو مگان جدید رونمایى کرد.

مگان‌های موجود در نمایشگاه که رونمایی شدند به صورت نمونه پایه در غرفه رنو وجود داشت و آن طور که جمشید حسینی مدیر عامل نگین خودرو اعلام کرد نسخه بازار ایران از نوع فول کامل خواهد بود و نسبت به نمونه ی پایه از امکانات کامل تری برخوردارد خواهد بود.

رنو مگان جدید به صورت صندوق دار و با موتور ١.٢ لیترى توربو به بازار عرضه مى شود. موتور این خودرو توان تولید ١٣٠ اسب بخار را دارد که این قدرت توسط یک گیربکس ٧ سرعته اتوماتیک به چرخ هاى جلو منتقل خواهد شد.

رنو مگان جدید در بازار ایران به امکاناتى نظیر ۶ کیسه هوا،شامل جلو، جانبی و پرده ای عقب، سقف نیمه پانورامیک، سنسور نور، سنسور باران، گرم کن صندلى هاى جلو تنظیم الکترونیکی میزان سختی سیستم تعلیق ، رینگ ۱۷ اینچی، تهویه دوگانه اتوماتیک، تودوزى چرم، استارت دکمه اى، فرمان برقى، کروزکنترل و محدود کننده سرعت و دوربین دنده عقب مجهز است.

در حاشیه این مراسم جمشید حسینی مدیر عامل نگین خودرو در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی در مورد قیمت مگان جدید در ایران گفت: قیمت بستگی به عوامل مختلفی دارد که در آینده مشخص می شود و تا زمانیکه مسایل مربوط با واردات این خودرو شامل استاندارد، محیط زیست ، باز شدن سایت ثبت سفارش و بررسی های رنو در مورد شرایط آب وهوایی ایران (رنو قبل از تولید هر خودرو در ابتدا وضعیت آب و هوایی آن کشور را برای طراحی مد نظر قرار می دهد) انجام نشود نمی توان در مورد قیمت عددی را اعلام کرد.

به گفته مدیر عامل نگین خودرو قیمت این خودرو درایران جذاب و رقابتی خواهد بود و فول ترین نسخه این خودرو که نمونه E3 است وارد بازار ایران خواهد شد.

حسینی در ادامه این کنفرانس خبری در مورد ورود خودرهای جدید و نیوفیس رنو مانند داستر جدید به بازار ایران توسط نگین خودرو گفت: برنامه تولید داستر جدید در دستور کار شرکت مشترک رنو با هولدینگ ناصح و سازمان گسترش خواهد بود ولی تا زمانیکه کار تولید آغاز شود نگین خودرو عرضه این خودرو به صورت وارداتی را انجام داده و سپس در فاز بعد شرکت مشترک اقدام به تولید و عرضه آن به صورت داخلی سازی خواهد کرد.

مدیر عامل نگین خودرو در ادامه در پاسخ به این پرسش که با بسته بودن سایت ثبت سفارش چه مشکلاتی برای ورود خودروهای رنو به بازار پیش آمده است گفت: طی چند ماهی که سایت ثبت سفارش بسته است وارد کنندگان خودرو به دلیل تعهداتی که دارند دچار مشکلاتی شده اند که ما نیز در حال تجربه این شرایط هستیم.
وی ادامه داد: خودروهای نگین خودرو ۲ ماه است که به انبارهای منطقه ایی ما رسیده ولی به دلیل بسته بودن سایت ثبت سفارش نتوانسته ایم نسبت به ترخیص آنها اقدام نماییم که از این نظر ما نیز متضرر شده ایم.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

یک × دو =