صفحه پشتیبانی گوشی انعطاف‌پذیر گلکسی X در سایت رسمی سامسونگ ایجاد شد

0

صفحه پشتیبانی گوشی انعطاف پذیر گلکسی X در سایت رسمی سامسونگ ایجاد شد. این صفحه با شماره مدل SM-G888N0 که در بالای آن درج شده است، به وجود آمده است. برای دوستانی که به یاد نمی‌آورند، شماره مدل SM-G888N0 مربوط به تلفن تاشو و انعطاف‌پذیر سامسونگ است که چند وقتی است که صحبت زیادی از آن شنیده می‌شود.

انتظار می‌رود که گلکسی X تا سال آینده میلادی عرضه نشود، اما یک صفحه پشتیبانی از این گوشی در سایت رسمی سامسونگ کره جنوبی ایجاد شده است. این صفحه هیچ مشخصاتی را به نمایش نمی‌گذارد، اما واقعیت آن است که این صفحه تایید دیگری از وجود گوشی تاشو و انعطاف‌پذیر سامسونگ است.

سامسونگ گلکسی X با شماره مدل SM-G888N0 چند ماه پیش گواهی بلوتوث و وای‌فای را دریافت کرد اما ما هنوز هم در مورد مشخصات آن اطلاعاتی نداریم. با این حال، انتظار می‌رود طراحی این دیوایس جدید همانند ZTE Axon M باشد، اما مطمئنا در نوع انعطاف‌پذیری آن تفاوت آشکاری وجود خواهد داشت.

انتظار می‌رود این گوشی قبل از گلکسی S9 و S9 Plus رونمایی شود به همین علت تجهیز این گوشی به پردازنده‌های جدید همانند اسنپدراگون ۸۴۵ و اگزینوس ۹۸۱۰ منتفی به نظر می‌رسد و احتمالا ما پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ و اگزینوس ۸۸۹۵ را در این گوشی خواهیم دید.

اسمارتفون تاشو گلکسی X برای اولین بار در کشور مبدا سامسونگ یعنی کره جنوبی عرضه خواهد شد و سپس به سایر کشورها راه خواهد یافت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

شش + شش =