نخستین تصاویر درون کابین ابر خودرو هنسی ونوم F5 انتشار یافت

0

ابر خودرو کمپانی هنسی – Hennessey بعد از یک نمایش مفهومی در سال ۲۰۱۴ و در نمایشگاه تگزاس، نهایتا نسخه تولیدی ابر خودروی خود که ونوم F5 نام دارد را در ۱ نوامبر معرفی کرد. هنسی گفته است که ونوم F5 در کمتر از ۳۰ ثانیه سرعت خودش را به ۳۹۸ کیلیومتر بر ساعت – ۲۴۹ مایل می‌رساند و به حداکثر سرعت ۴۸۰ کیلیومتر بر ساعت – ۳۰۰ مایل یا بیشتر خواهد رسید.

این خودرو تنها در ۲۴ نسخه تولید خواهد شد و خریداران باید برای داشتن این سوپر کار که سریع‌ترین ماشین جاده‌ای روی زمین نامیده شده است باید حدود ۱،۶ میلیون دلار پرداخت کنند. هنسی نمای بیرون خودرو خود را نشان داده بود اما در مورد درون آن خبر و یا تصویر خاصی را منتشر نکرده بود تا امروز که تصاویر درون کابین خودرو را نیز انتشار داده است.

یک تیزری که در گذشته از این خودرو منتشر شده بود، استفاده فرواوان از فیبر کربن را نشان می‌داد اما این تصاویر نشان می‌دهد برخی قطعات از فیبر کربن ساخته نشده‌اند و از چرم و یا آلومینیوم بهره گرفته‌اند.

دستگیره درب به نظر می‌رسد چرم است و دریچه‌های تهویه مطبوع و کنترل مرکزی به نظر می‌آید از آلومینیوم ساخته شده‌اند.

باید گفت که بیشتر کنترل ابر خودرو هنسی ونوم F5 توسط دکمه‌هایی که بر روی فرمان نصب شده است، انجام می‌پذیرد.

متاسفانه جزئیات دیگری از ویژگی‌های درون کابین منتشر نشده است اما مطمئنا در روزهای آینده وضعیت تغییر خواهد کرد و اطلاعات تکمیلی انتشار خواهند یافت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هشت − هفت =