تصاویر نمای نزدیک (Hands On) گوشی وان پلاس ۵تی

0

چندی روزی می‌شود که کمپانی وان پلاس از جدیدترین پرچمدار خود تحت عنوان وان پلاس ۵T پرده برداری نموده است؛ گوشی که ارتقا یافته وان پلاس ۵ است اما بر عکس این گوشی از طراحی مدرن و بدون حاشیه بهره می‌برد. وان پلاس ۵ دارای نمایشگر ۵٫۵ اینچی با نسبت تصویر ۹ به ۱۶ است و حاشیه زیادی پیرامون نمایشگر آن را فراگرفته است اما وان پلاس ۵تی از نمایشگر تمام صفحه ۶٫۰۱ اینچی و با نسبت تصویر ۹ به ۱۸ بهره‌مند شده است.

از لحاظ سخت افزاری تغییرات بین این دو گوشی نیست و هر دو دستگاه یک عملکرد فوق العاده را به نمایش می‌گذارند. نکته مهم وان پلاس ۵تی این است که گوشی مذکور با اینکه یک پرچمدار فوق العاده و با قدرت محسوب می‌شود، اما قیمتی در محدوده یک گوشی میان رده را داراست که این نوع قیمت‌گذاری همیشه پاشنه آشیل این کمپانی چینی بوده است و به هرچه پرفروش شدن موبایل‌های این کمپانی کمک شایانی کرده است.

امروز اما تصاویر نمای نزدیک (Hands On) این گوشی منتشر شده است که در ادامه قابل مشاهده است و کاربران می‌توانند بیشتر با طراحی این موبایل آشنا شوند. البته ما چند روز پیش ویدیویی از این گوشی منتشر کردیم که یک دید کلی به کاربر ارائه می‌دهد اما شاید برخی از کاربران از اینترنت نامناسبی بهره می‌برند و قادر به تماشای ویدیو نیستند، دیدن این تصاویر خالی از لطف نیست.

بخوانید؛

 

تصاویر نمای نزدیک (Hands On) گوشی وان پلاس ۵تی

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

3 × پنج =