نسخه ۶ سیلندر تانک رضوانی با قیمت حدود ۶۰۰ میلیون تومان در راه است

0

خانواده رضوانی تانک ۸ سیلندر آماده پذیرایی از نسخه کم‌توان‌تر ۶ سیلندر می‌شوند. این مدل نیز دارای همان آپشن های گران‌قیمت برادران خود خواهد بود.

نیروبخش این تانک رضوانی که بر پایه جیپ رانلگر آنلیمیتد ساخته شده پیشرانه ۶ سیلندر ۳٫۶ لیتری با قدرت ۲۸۵ اسب بخار و گشتاور ۳۵۲ نیوتون متر است که با همراهی سیستم چهار چرخ محرک مصرف سوخت ۹٫۴ لیتری در هر صد کیلومتر را ثبت می‌کند.

فریس رضوانی مدیرعامل این شرکت می‌گوید: با اضافه شدن پیشرانه ۶ سیلندر، تانک هم‌اکنون حد نهایی یک خودروی جاده‌ای و آفرود است. دو پیشرانه معرفی شده در این خودرو بهترین شرایط را ایجاد کرده و طیف آپشن های در دسترس به خریداران اجازه ساخت شاسی‌بلند مطابق با رویاهای آن‌ها را می‌دهند.

خب صحبت از آپشن ها شد و باید گفت خریداران می‌توانند تانک ۶ سیلندر را با گزینه‌هایی چون دید در شب گرمایی، حفاظت بالستیک (شیشه‌های ضدگلوله، قطعات ساخته شده از کولار و لاستیک‌های ران فلت با درجه نظامی)، پکیج چرم (صندلی های چرمی، پوشش سقف جیر)، پکیج یدک کشی، رکاب‌های جانبی با عملکرد باز و بسته شدن خودکار، هدآپ دیسپلی و… سفارش دهند.

با برچسب قیمتی ۱۴۶ هزار دلاری (با نرخ فعلی دلار حدود ۶۰۰ میلیون تومان) ، تانک ۶ سیلندر ۳۲ هزار دلار ارزان‌تر از برادر ۸ سیلندر خود می‌باشد. برادر بزرگ‌تر در قلب خود پیشرانه ۸ سیلندر ۶٫۴ لیتری ۵۰۰ اسب بخاری دارد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

4 × 1 =